Johnny Galecki

John Mark Galecki

7,8
6 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Galecki

wiem, że urodził się w Belgii, ale czy przypadkiem nie jest pochodzenia polskiego, bo ma takie typowo polskie nazwisko? wie ktoś może więcej na jego temat?

Demotrix

czyta się "Galeki".

Fiola

http://www.youtube.com/watch?v=IrpSqSzTXHQ

Masz rację, ale zamysł pozostaje ten sam. :D

Fiola

Imię piosenkarki Spektor też wszyscy wypowiadają jako Redżina chociaż osoba ta pochodzi z Rosji i jest naszą Reginą tak naprawdę a nie Redżiną. :)

aga_113

http://articles.sun-sentinel.com/1992-05-03/features/9202060282_1_irish-water-fo untain-irrational-act taki mini wywiadzik, w którym wspomina o swoich (m.in.) polskich korzeniach

Onvog

z tego by wynikało, że ma dziadka Polaka i tyle, reszta Włochy i Irlandia, ale mix

Onvog

http://www.youtube.com/watch?v=-WRzM5A0I2o&feature=related

od 1:46

aga_113

Ciekawe drzewko... zmienić 2 litery i wychodzi moje nazwisko... może to szwagier kuzynki z 5 pokolenia wstecz xD

aga_113

Polskie nazwiska w ameryce sa bardzo popularne.

werka300

Pingwin Kowalski, to też Polak?

użytkownik usunięty
bemol33

Tak, jeśli obejrzysz wersje orginalną (czyt. bez lektora) zwracają się do niego również Kowalski. Wielu nałkowców w USA jest z polski lub są polskiego lub żydowskiego pochodzenia z polskimi nazwiskami.

W serii demotów odnośnie "amerykańskich naukowców" najlepszy zawsze będzie:
"Amerykańscy naukowcy odkryli ,że amerykańscy naukowcy nie istnieją" ,a na zdjęciu podpisy i polskie nazwiska. Faktem jest ,iż potęgę USA budują naukowcy z Polski ,Rosji i w dużo mniejszej ilości ,ale też dominującej nad innymi etnicznościami -arabowie.

aga_113

krąży taka anegdota, że jak Jack Nicholson wchodzi na plan filmu i widzi nazwisko operatora, i nie kończy się ono na -ski, to zastanawia się, czy dobrze trafił.
Polscy operatorzy filmowi są za granicą bardo cenieni.
Polacy są doceniani na całym świecie i inni nie mają problemu, żeby o tym mówić. Tylko Polacy krzyczą, że to kompleksem jest szukać swoich w ludziach sukcesu i tym samym umniejszają rodakom zasług, co jest niesprawiedliwe. Mamy wielu na prawdę wielkich i sławnych Polaków, szanowanych na całym świecie.

ezz

Popieram. :)
No cóż, polska mentalność jest jaka jest, prawda? ;) - Komuś się dobrze wiedzie, to takiemu trzeba zazdrościć i życzyć wszystkiego co najgorsze! ^^ Oczywiście nie wszystkich to się tyczy (żeby nie było że uogólniam), ale niestety większości (wiem to z własnych obserwacji). Według mnie, fajnie jest wspominać o Polakach, którzy są cenieni za granicą. Moim zdaniem świadczy to o tym, że cieszymy się ich sukcesem. Więc jeśli natrafi się na kogoś sławnego z polsko brzmiącym nazwiskiem, to czemu nie można o tym dyskutować? Wątpię w to, że tylko my Polacy szukamy znanych rodaków w świecie. - Przecież to nie jest żaden wstyd. No ale jeśli ktoś myśli, że takie zjawisko jest skutkiem tylko i wyłącznie kompleksu narodowościowego, to przykro czytać, że takie pojęcie w ogóle istnieje w naszym narodzie.

Tak na marginesie, to sarkazm użytkowniczki ~ahoj_ed jest nieudany. Dlaczego? Odpowiedzią jest post ~mojnowyswiat. :)

ezz

swoją drogą Polacy nie jedna dzierlatkę wyrwali i zapylili :)
Przecież nawet wódz Indian ma na wpół krew polską, jego potomków można spotkać w Polsce na zlotach Indian.
Swoją drogą mój kolega za komuny uciekł z rodzicami do Austrii następnie do Stanów i tam się błąkał po różnych miejscach i jego żoną została jakaś squo córka wodza czy coś takiego chyba gdzieś z okolic Alaski.
No cóż mamy ciągoty do tych ślicznotek.
Ciekawa sprawa była ostatnio cała telewizja Hiszpańska miesiącami o tym trąbiła jak to Polak zbałamucił największą gwiazdę hiszpańskiego kina a po czasie ja zostawił bidulka tak się zakochała że kilka miesięcy wypłakiwała się przed kamerami tokszołów hiszpańskich hahaha

Niedawno też w Anglii dziennikarka zrobiła test na najlepszą randkę i okazało się że najlepszym randkowiczem został Polak dostał 9/10 punktów inni daleko w tyle :)
Viva la Pologna

aga_113

Urodzony w Belgii jako syn Amerykanów pochodzenia polskiego, irlandzkiego i włoskiego; jego matka Mary Lou jest konsultantem hipotecznym, a ojciec, Richard Galecki, był członkiem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych stacjonujących w Belgii, a także pracował jako nauczyciel rehabilitacji.

aga_113

to jakiś żyd co ukradł polskie nazwisko

aga_113

ja wiem, to twój stary

aga_113

Tak, to Polski samorządowiec z Ciechocinka.

aga_113

polak srolak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones