Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Jestem ciekawa jakiego wyznania jest johnny moze ktoś z was wie?

użytkownik usunięty
Moon_8

Mnie się wydaje, ze katolik. Było nawet kiedyś napisane, ze idzie do kościoła z rodziną. Oczywiście wiadomo, ze takie gazety to mogą głupoty pisać, no ale tak mi się wydaje. Pozatym to jego córka miała normalny chrześcijański chrzest. Chyba, ze Vanessa jest katoliczkom, a on nie.
Wogóle to jakos tak oficjalnie to nigdy sam się na ten temat nie wypowiadał.

Jak dla mnie katolik :) chcialabym zeby tak bylo ale nie wiem.... :)

nicole_b

No, będzie się smażył w piekle za nieślubne dzieci i pożycie z ukochaną kobieta bez ślubu. Lol;)

Moon_8

Pewnie czci buke. Wszystko na to wskazuje.

użytkownik usunięty
Cyanide

Z tego, co wiem Johnny jest niewierzący <i całe szczęście>. Jest tak zwanym ?religioznawcą?? podobno bardzo bliskie są mu religie hindi <indyjskie odłamy religijne>...

ostatnio gdzieś czytałam, że jest ateistą. z tego co pamiętam chyba w trzech artykułach powtórzyła się ta teoria.

a_woman_in_flash

Mi się wydaje, że Johnny jest chrześcijaninem. Zaczęłam właśnie czytac książkę pt. "Johnny Depp- współczesny buntownik" i tam gdzieś bło jak Johnny mówił, że podczas kręcania jednego z odcinków serialu, w krórym grał ( jak się nie myle to "21 Jump Street") musiał podpaliś krzyż, na co nie chciał się zgodzic ponieważ nie było to zgodne z jego wiarą.
Jutro postaram się dojkładnie to sprawdzic i wtedy napisze.

Moon_8

bardzo wam dziekuje za te odpowiedzi bo mnie też wydawało sie że johnny jest katolikiem ale nie byłam pewna.Właściwie jakoś rzadko na ten temat sie wypowiada.

Moon_8

ja tam bym wolała, żeby był ateista:P jakos mi to bardziej do niego pasuje. ja myślę, że to dobrze, że sie nie wypowiada na ten temat, bo wiara to bardzo osobista, jak nie najbardziej, sprawa, no i jakby powiedział, że np. jest katolikiem, to by sie zaczęto zastanawiać, czy chodzi do koscioła i ble ble, kolejny temat by był o jego życiu prywatnym

martini215

wpełni sie z tobą zgadzam,bo aktora powinno sie oceniać za to ja gra a nie za jego życie osobiste,ale byłam bardzo ciekawa.A tak osobiście to bym wolała żeby był katolikiem:P

Moon_8

Ja tez się nad tym zastanawiałam, ale czytałam gdzieś, że jakieś indjskie religie... zauważyłyście, że często składa ręce tak jak do modlitwy?

użytkownik usunięty
martini215

Gówno kogokolwiek obchodzi co byś wolała. Dlaczego lepiej żeby był ateistą? Argumenty.

martini215

Lepiej, że jest wierzący ponieważ wtedy obala argumenty Eskim0sa i reinkarnacja staje się faktem dzięki logice i analizie konsekwencji.

Moon_8

Praktykujący alkoholik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones