Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

http://film.onet.pl/fotoreportaze/amber-heard-to-dla-niej-depp-zostawil-paradis, 5169588,12235506,fotoreportaz-duzy.html

co myslicie o deppie jako o ojcu ktory zostawil swoje dzieci na pastwe losu?

użytkownik usunięty
revirdixat

nie mów że nie poleciałbyś na młodszą...

dlaczego unikasz odpowiedzi na pytanie?
ja z checia odpowiem na twoje: nigdy nie opuscilbym wlasnych dzieci.

użytkownik usunięty
revirdixat

nie zostawił ich na pastwe losu , tylko na pastwe Vanessy, więc nie jest jeszcze tak źle, to że rozstał się z nia nie znaczy że rozstał też się z dziećmi ?!

nie mieszka z dziecmi lecz z ta nowa wiec nie ma juz z nimi dobrego kontaktu. ponadto rozwod rodzicow to ogromna trauma dla dzieci ktora zostawia trwale glebokie pietno na ich delikatnej i bardzo plastycznej jeszcze psychice. do konca zycia beda miec problemy z wlasna osobowoscia. rowniez co jest udowodnione naukowo prawdopodobienstwo popelnienia przez nie samobojstwa w przyszlosci jest znamienne wyzsze niz srednia ogolnej populacji.

użytkownik usunięty
revirdixat

hola hola nie rozpędzaj sie tak strusiu pędziwiatrze, przecież teraz jest masa rozstań/rozwodów/separacji, a jakoś duża ilość dzieci przechodzi ten kryzys bez jakiś mocnych traum i są potem normalnymi ludzi i sami zakładają rodziny...to co napisałeś o samobójstwach to już jakieś naciągnięcie faktów...
taka rzecz jak rozstanie sie rodziców wpływa negatywnie na dziecko, na każde dziecko, ale dużo dzieci przy wsparciu 1-go czy obojga rodziców potrafi sie z tym pogodzić, więc nie przesadzajmy

"wiec nie ma juz z nimi dobrego kontaktu" a był takim wspaniałym ojcem gdy miał film za filmem i miesiącami był na planach filmowych z dala od rodziny zapewne ?
nie zawsze wszystkie gwiazdy czy celebryci mają taki świetny kontakt ze swoimi dziećmi, bo robota im na to "nie pozwala"

poza tym nie wiesz czy będzie mial czy nie będzie miał dobrego kontaktu z dziećmi, to wiedza tylko i wyłacznie one

niestety te naciagane fakty sa udowodnione naukowo.
jesli wczesniej mial slaby kontakt przez filmy to teraz moze byc juz tylko znacznie gorzej.

użytkownik usunięty
revirdixat

"niestety te naciagane fakty sa udowodnione naukowo"

Podaj jakieś te źródło w którym te fakty są naukowo udowodnione , to uwierzę.

"to teraz moze byc juz tylko znacznie gorzej." a to juz czysta spekulacja, bo nie wiemy jak było i jak jest naprawdę.

depp nie dosc ze jest fatalnym 'aktorem' to jeszcze zlym czlowiekiem i zwyrodnialym ojcem. czegos takiego nie moge tolerowac.

użytkownik usunięty
revirdixat

jest fatalnym aktorem ? ja tam znam gorszych...

zlym czlowiekiem - a ty nic złego nigdy w swoim życiu nie zrobiłeś ? "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień"

<rzuca_kamieniami>

użytkownik usunięty
revirdixat

hymmm że ty taki niewinny jesteś, tego to się nie spodziewałam :D

użytkownik usunięty

to aniołek

użytkownik usunięty

z rogami, czasami.

użytkownik usunięty

To fatalny aktor,zły człowiek i zdrajca w jednym i nadal lubicie waszego ukochanego aktora

użytkownik usunięty

to była opinia o jednym z użytkowników, a nie o Deppe :)

użytkownik usunięty

xD

revirdixat

No to nie toleruj i daj sobie na luz.

szewes

jakby kazdy taka filozofie wyznawal to juz dawno by nas nie bylo na swiecie

revirdixat

Lepiej mieć rodziców mieszkających osobno niż codziennie przyglądać się ich kłótniom i wiedzieć że tak naprawdę się nie kochają. Fajnie jest też czasem spojrzeć na rodziców jak na ludzi- córka rozwodników.

Ps.To, że zostawił Vanesse nie znaczy, że jest złym ojcem i całkiem zapomni o dzieciach.

revirdixat

Moi rodzice sa po rozwodzie, ale ja jakos nigdy nie mialam mysli samobojczych, a i psychicznie tez dobrze ze mna. Nie mam co narzekac. Znam duzo ludzi ktorych rodzice sie rozstali, a oni nie w padli w traume z tego powodu. Glupoty same tutaj piszesz. Poprostu nie masz sie do czego przyczepic.

revirdixat

O matko,niezły z Ciebie histeryk,nie one pierwsze nie ostatnie,wiele osób pochodzi z rozbitych rodzin lub ich rodzice umarli i nie mają skrzywionych osobowości.Pewnie ze lepiej mieć dwoje kochających rodziców ale nie można demonizować od razu.A to ze mieszka z inna kobietą(o ile) nie oznacza że nie dba o dzieci.

szewes

oznacza

revirdixat

nnigdy nie bylem jego fanem, w wiekszosci filmach które ogladalem zagral dobrze, jednak apropo tego co zrobil to zasluguje na naganne. Prawdziwy meżczyzna nie porzuci rodziny

minek93

zgadza sie dlatego zly czlowiek nie zasluguje na inna ocene niz 1/10.

revirdixat

Ta laska wygląda jak rasowa sucz!

Deppomaniaczka

to nie powod zeby porzucac wlasne dzieci. nic nie jest w stanie tego usprawiedliwic.

revirdixat

"to nie powod zeby porzucac wlasne dzieci."
to właśnie jest wielki powód,aby nie rzucać.
ta panna wygląda jak dziwka,do tego ma wredną i przemądrzałą facjatę,nienawidzę takich kure.wek.Szczerze to nie wiem,co on w niej zobaczył???

Deppomaniaczka

i ty temu wspanialemu ojcu dajesz 10/10.

użytkownik usunięty
revirdixat

nie udało się przekonać na "aktorstwo", to może na złe ojcostwo się uda ...haha

zle ojcostwo to za lekko powiedziane. czlowiek ktory porzuca swoje dzieci nie ma prawa nazywac siebie ojcem.

użytkownik usunięty
revirdixat

mogłabym sie z tobą zgodzić, gdybym miała pewność, że to on porzucił rodzinę, a nie został z niej wykopany. Nie wiemy, czy to nie Vanesa podziękowała mu za wspólne lata.
Stereotyp o porzucającym rodzine mężczyźnie wciąż żywy. Chociaż nie tak rzadko jest na odwrót.

O palkoholu nie wspomina,bo sam moczymorda.Tak już dawno byłoby,że Depp to pijak

Deppomaniaczka

depp to cpun a ja nigdy nie tknalem zadnego narkotyku. alkohol okazyjnie.

revirdixat

jeszcze wszystko przed tobą...

revirdixat

Jaki Ty jestes idealny,nie mogę...

revirdixat

niestety,nie ma jedenastek:(...i nie zapominaj o serduszku!!!
Nie pierwszy Depp odwala taki cyrk,ale hejterom w to graj!
Teraz dopiero zacznie się jeb.anie na forum,serwer padnie

revirdixat

Ja tez dalam 10/10, ale nie zapominajmy ze oceniamy tutaj kto jest dobrym aktorem, a nie jakie ma zycie osobiste.

użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

buhehehe

ja sie zastanawiam co tak mloda piekna i seksowna dziewczyna jak amber robi z takim podstarzalym dziadkiem

a i dodam jeszcze ze amber jest lepsza aktorka od deppa
on w normalnych rolach wypada slabiej niz ta mloda niedoswiadoczona aktorka

ona była seksowna,jak była młodsza"Ojczym".
Tam miała delikatną,naturalną urodę,była urocza,z teraz?...
stylizacja na wampa,morda na czerwono,tyle z niej
Od Deppa każdy jest lepszy,nie?Już to pisałaś

użytkownik usunięty
Deppomaniaczka

i co z tego ze na czerwono? stylizuje sie na gwiazde starego kina i bardzo jej to pasuje

Nie podoba mi się i już.

Deppomaniaczka

ta laska przypadkiem nie jest lesbijką?

littlemonsterlg

Podobno,lecz to,że lubi panie,nic nie znaczy.
"Żeby życie miało smaczek..."
Mam coraz większe wrażenie,że ona leci na jego pieniądz,nie wiem,czemu...
hehe

revirdixat

DLA AMBER!!!
Uwielbiam ją ale ona podobno jest lesbijką...

użytkownik usunięty
Anaissa

a ty dziewczną

Ty też.

użytkownik usunięty
Anaissa

ale ja nie uwielbiam Amber

Może trochę przesadziłam lubię ją jako aktorkę.
A w romans z Deepem nie chce mi się za bardzo wierzyć bo podobno jest less.

użytkownik usunięty
Anaissa

no właśnie - podobno. Może miała jakieś damskie przygody które zostały nagłośnione, ale to nie koniecznie znaczy, że absolutnie gardzi mężczyznami

Anaissa

Nie podobno, a na pewno, bo się 'wycomingoutowała', więc trochę ciężko mi wierzyć w te plotki, w dodatku, że wszystkie opisane są na pudelkach, itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones