Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

mimo ze johnny nie skonczyl szkoly aktorskiej bez watpienia posiada nieposlednie umiejetnosci aktorskie. tym bardziej swiadczy to o jego talencie. gdyby dodac do tego wyksztalcenie aktorskie mozna by sobie wyobrazic jak wygladalaby jego gra.

użytkownik usunięty
kinoman0

Jego fenomen tkwi w tym, że On urodził się z talentem do gry aktorskiej, a inni muszą się jej dopiero uczyć w akademiach.

użytkownik usunięty

On nie ma talentu.

kinoman0

Depp nie jest jakimś wybitnym aktorem a same role nie są jakieś wymagające, nie wywołuje tego WOW! które możemy usłyszeć przy Clincie albo przy Hanksie. Nie żebym faworyzował starych aktorów czy jakieś klasyki ale Depp miał parę dobrych ról a reszta to przeciętniaki, jednak mimo wszystko się rozwija. Jak na razie jest tylko mierny

kinoman0

Zgadzam się. To poniekąd tak jak ze szkołą plastyczną- nie utrzymasz się w niej jak nie masz talentu, ale bez niej możesz być świetnym malarzem, gdy tylko masz talent.

kinga_j

jezeli chodzi np o liceum to owszem sie utrzymasz.natomiast jezeli chodzi o studia to jest weryfikacja(egzaminy) i wtedy bez talentu a co najwazniejsze bez pomyslu 'na siebie'(nie mowie tu o radosnej tworczosci) nie jestes w stanie sie dostac.wydaje mi sie ze to jest wspolny mianownik szkol muzycznych.baletowych.artystycznych i plastycznych.

sanczopansa

*zamiast artystycznych mialo byc aktorskich.

sanczopansa

Sanczopanso, chodziło mi o to, że własnie bez talentu nie da się utrzymać w takich szkołach:) Nawet w liceum jest to trudne.

kinga_j

szczerze mowiac to liceumakurat nie jest bo sam jestem po lp.i musze powiedziec ze najwieksza trudnoscia w tej szkole byly przedmioty scisle co jest absurdem patrzac na profil tej szkoly.wyzsza uczelnia to juz zupelnie inna bajka.

sanczopansa

malujesz?

kinga_j

m.in.

sanczopansa

rzeźbisz?

kinga_j

a takiem tam..:P
w zasadzie do czynienie mialem i mam z rysunkiem/mal/rzezb/graf warszt i projektowa/komiksem/plakatem etc i musze powiedziec ze w przeciwienstwie do moich szkolnych kolegow/kolezanek szlo mi calkiem niezle.co zaowocowalo akademia sztuk pieknych.

sanczopansa

To dlatego dajesz tak dużo postów o komiksach! A fotografia?

kinga_j

mialem w liceum ale nigdy sie tym nie pasjonowalem.strasznie irytuje mnie ta dziedzina bo kazdemu kto ma wypasiony aparat wydaje sie ze potrafi robic swietne zdjecia nasz apani profesor najpierw uczyla nas teorii potem robila tkz aparat obscura z pudelka po kawie.
jeden z moich najlepszych kumpli jest w tym swietny.to jest jego konik.

sanczopansa

male sporostowanie:nei dziedzina mnie irytuje a podejscie do niej innych;)

sanczopansa

Wiem jak zrobić taki aparat z pudła! Sądzę, że byłabym dobrym fotografem. A historia sztuki?

kinga_j

hahah skoro tak sadzisz to probuj szczesci.mialem ale zawsze jechalem na dopach;pteraz jest troche lepiej;]

sanczopansa

Nienawidzę historii. Aż chyba się wezmę do tworzenia aparatu z pudełka na buty. Ciemnię zrobię w szafie

kinga_j

a ja lubie niestety (dla moich ocen) tylko poszczegolne jej elementy.co do tworzenia profesjonalnego studia jestem pod wrazenie.buhuhuahuahua:)

sanczopansa

Zawsze wiedziałam, że jestem kreatywna! A jak skończę z aparatem, to wyrzeźbię statyw z gliny

kinga_j

mam wrazenie ze szydzisz

sanczopansa

Eeeee no coś Ty. Drzemie we mnie wielki artysta!

kinga_j

komiksy to moja pasja i hobby od malucha.zawsze uwazalem i uwazam ze jest to strasznie nie doceniona sztuka.malo tego skupia w sobie walory artystyczny jak i pisane.

użytkownik usunięty
sanczopansa

malujesz? ;o xD

maluje.

użytkownik usunięty
kinga_j

to w końcu ty czy sanczopansa? xD

Jakbym to była ja, to napisałabym maluję, nie maluje :) Ja bynajmniej malować nie umiem.

użytkownik usunięty
kinga_j

okej, rozumiem. ;)

kinga_j

to przeze mnie ten zamet. ja zarowno w 1. jak i w 3. osobie napisalbym 'maluje'. przepraszam.

użytkownik usunięty
kinoman0

po prostu podpięłam się pod post sanczopansy ( a przynajmniej tak myślę, bo mam post przezrucony na drugą stronę i nie widzę ) i liczyłam na odpowiedź z jego strony, a czytając komentarz kingi_j, pomyślałam, że to ona mi odpowiedziała o sobie.

kinoman0

Może kiedyś wybaczę. I co, średnia wzrosła?

kinga_j

niestety nie mialem ostatnio okazji ogladac filmu z deppem.

kinoman0

Jakoś niedawno leciały ,,Dziewiąte wrota". Oglądnęłabym w całości, gdybym nie zasnęła w połowie (puścili o późnej porze). Miałeś wtedy okazje.

kinga_j

dziewiate wrota ogladalem jakis czas temu. dobry film ale nie powalil mnie. choc lubie polanskiego to uwazam ze zakonczenie jest nieco smieszne. poza tym nie przepadam za seigner. uwazam ze to tylko przecietna aktorka.

kinoman0

To zmienia postać rzeczy. Hmmmmm jak następnym razem będzie coś leciało w tv to najpierw sprawdzę czy oglądałeś a później dam Ci znać. I tak zapomnę.

kinga_j

to milo z twojej strony. jesli nawet zapomnisz to dzieki z gory.

kinoman0

W sumie to już zapomniałam, ale proszę bardzo. :)

kinga_j

mnie tez czesto pamiec zawodzi wiec rozumiem cie i nie chowam urazy.

kinoman0

W takim razie ja wybaczam, że przez Ciebie aviatorka pomyliła mnie z sanczopansą.

kinga_j

dziekuje. jestes naprawde bardzo uprzejma.

kinoman0

Ale wiesz, więcej nie podpadaj.

kinga_j

naprawde staram sie byc uprzejmy. w ogole pragne byc dobrym czlowiekiem.

kinoman0

Bierz przykład ze mnie. Jestem dobrym, uprzejmym i bardzo skromnym człowiekiem.

kinga_j

nie moge zaprzeczyc. nalezy brac przyklad z dobrych ludzi. tak czynie w zyciu.

kinoman0

Cieszę się, że mogę być Twym mentorem. Tylko pamiętaj o skromności. Tę cechę cenię w sobie najbardziej. Ave ja!

użytkownik usunięty
kinga_j

haha. :D

kinoman0

jak dla mnie to aktorstwo wymaga przede wszystkim talentu a wyksztalcenie aktorskie moze go tylko rozwinac ale w przypadku Deppa to on mógłby w takiej szkole jedynie uczyć.

rafus20l

wyklad pod tytulem: "jak sie nie nameczyc a zarobic"

DonVitoCorleone

a czy w sumie nie o to chodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones