Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Johnny Depp to niewątpliwie świetny aktor. Niestety uważam, że jest genialny tylko w frymuśnych, fikcyjnych postaciach, takich jak Szanony Kapelusznik, Jack Sparrow, Willy Wonka, Edward Nożycoręki itd. W innych rolach wypada dobrze, ale nie zapada w pamięć. Pewnie bym przesadził mówiąc, że wypada przeciętnie, więc nie powiem ;) Depp jest wybitny, ale w "normalnych" rolach nie powala.

---------------------------------------------
A tu materiał, który nagrałem o historii Johnny'a Deppa:
https://www.youtube.com/watch?v=bOqfj31lCOE

Kojak73

No nie wiem, nie wiem, Na mnie duże wrażenie zrobił w "Marzycielu", "Donniem Brasco" i "Las Vegas Parano" (tak, tak, to kreacja też odlotowa, ale jednocześnie dość wierny portret prawdziwego dziennikarza). Po latach dopiero skojarzyłam też, że Kapitan Jack Sparrow, Nożycoręki i Sweeney Todd to ten sam facet, który zagrał w "Truposzu", "Arizona Dream", czy "Co gryzie Gilberta Grape'a". Wstyd powiedzieć, ale kiedyś zupełnie mi się w głowie te postaci nie kleiły ;) choć z drugiej strony może to dla aktora komplement.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones