Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Rozwaliło mnie jak wczoraj słyszałem w tv że Deep ma problemy finansowe.Wiem że ci ludzie żyją na bardzo wysokim poziomie ale do diabła aktor który jest na topie tyle lat i kasuje takie straszne miliony,występuje w reklamach itd...itp... nagle okazuje się goły jak święty turecki??? Myślę że gdyby przez tyle lat kariery ci gwiazdorzy inwestowali przynamniej 5 procent tych ogromnych zysków to po zakończeniu kariery i tak by się uzbierał tak ogromny majątek że ich pra-pra-pra wnuki nie musiałyby ruszać palcem w bucie:-))))

Chlor_3

Część przepił, część przećpał, część pogubił nawalony a resztę dupa ściągnęła <śmiech... NIE!!!! BARDZO GŁOŚNY ŚMIECH!!!>.

JaFw

Kurcze to tylko im pozazdrościc zdrowia bo jak jak bym przepił 1000 złotych to bym miał kaca przez następne 5 lat :-)))

Chlor_3

Ja ostatnio przebalowałam 1500 w 6 dni - uwierz - da się. :)

JaFw

Jak się bawić to się bawić :-))) Wydałbyś kasę na nowego laptopa i potem mógłbyś żałować a tak masz przynajmniej mnóstwo miłych wspomnień :-)))

Chlor_3

Tylko u niego te nasze 1 tys złoty to jakieś kilkunastoletnie wino, a raczej lampka tego wina :)
A żeby koleś się narąbał tym to trochę tych tysi straci.

lukasz12548

Co prawda to prawda ale zastanawiam się kiedy oni na to wszystko mają czas, nagrywają filmy czasami po kilka miesięcy na planach filmowych po całym świecie, w pracy nie mogą być nawaleni bo też obowiązują ich jakieś normy, kontrakty itd...itp..., muszą też ćwiczyć,przygotowywać się do ról,utrzymywać ciało w formie a miedzy czasem potrafią przewalać dziesiątki milionów w kasynach i innych przybytkach działających głównie nocą, trzeba im przyznać że potrafią sobie ustawić porządnie grafik żeby to wszystko ze sobą nie kolidowało :-)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones