Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Nie ma co gadać, Johny to po prostu mistrz. Te jego miny i gesty są rewelacyjne.

gosia2326

Nie ogarniam takich osób jak ty... ;)

mgolab

Czy uważasz ze dobre aktorstwo to tylko miny i gesty? Bo ja z kolei czegos takiego nie pojmuje.

mgolab

Wyczerpująca odpowiedź :)

MorganaBlackcat

Co nie? ;D

mgolab

No :)

mgolab

Bardzo fajnie zagrał w Benny&Joon. Polecam. Lubię jego grę aktorską. Ma predyspozycje i umie z nich korzystać.

mgolab

dlaczego mnie nie ogarniasz, he?

gosia2326

Co to za smutna buźka ":

mgolab

forum umiera. to smutne :

gosia2326

Umiera m.in. dzięki takim osobom jak Ty, które tylko by szydziły ze zdania innych a same nie miały nic mądrego do powiedzenia.

mgolab

te jego miny i gesty są żałosne (nie liczę piratów gdzie się sprawdził i Marzyciela gdzie dobrze ukrywał swoje braki )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Hmm, wstawiłem ten post jak miałem 14 lat.. Teraz przestałem go lubić. W każdej jego roli widzę Jacka Sparrowa.. On nie umie zagrać poważnie..
Pseudoaktor! Dokładnie :)

mgolab

Szkoda tylko - że dziś piszesz jakbyś miał lat 14, a kiedyś jak 18-latek. Pseudowidz.

Nawet dobrze, że fani się przerzedzają, zostaną sami wierni.

Troublesome

Nigdy nie byłem jego fanem, a post wstawiłem, bo chciałem być fajny. Kiedyś patrzyłem przez pryzmat ocen innych, dziś mam swoje własnie zdanie.
Ostatnio widziałem "tajemne okno" i to jak zagrał tam Depp, tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest aktor jednej twarzy.

mgolab

To obejrzyj sobie chociażby The Libertine.

użytkownik usunięty
Troublesome

A ja już Deppem jestem mocno znużona. Jak kiedyś miałam silną Deppo-manię tak od dawna już jedynie Deppo-znudzenie. Ale "Rozpustnika" akurat lubię. ;]

Zrobiłem sobie przypomnienie kilku filmów. Nie jest źle. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Film jak film, kreacja Deppa była ciekawa. Ja tych kostiumowych produkcji 1600-1800 ostatnio nie trawię. Obejrzałem cos z Delonem i jakos mam dosyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Arcydzieła się nie liczą. Takiego Kubricka można oglądać codziennie. :)

mgolab

Można powiedzieć ze sie rozwija aktorsko, w porównaniu z tym co kiedyś przedstawiał.

mgolab

co? Przecież w każdym filmie gra tak samo, więc wybiera role głównie przebierane bo tylko tak można odróżniać jego kreacje aktorskie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones