Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

... wciąż tak mało osób za nim przepada. Osobiście uważam, iż - mimo różnych opinii - jest to jeden z najwybitniejszych i najbardziej charyzmatycznych aktorów wszech czasów. Obejrzałem w życiu mnóstwo różnych filmów - od tych słabych, przez piękne, na dramatycznych kończąc. Wiem, o czym mówię. Mogę z pełną odpowiedzialnością dodać, że jeśli kariera tego artysty potoczy się pomyślnie, to za dwadzieścia lat, będzie on absolutnym numerem jeden wśród przedstawicieli swojego fachu - obok sześćdziesięcioletniego DiCaprio ;) Pozdrawiam.

To było stwierdzenie dotyczące ogółu a nie Johnnego Deppa.

użytkownik usunięty
november7_rain7

Więc w przypadku JD niechlujny wygląd ma duże znaczenie?

Niech sobie chodzi ubrany tak,jak mu się podoba,co mnie to obchodzi...
Nie kumam tego,czemu tak się uczepiłaś tego ubioru...

użytkownik usunięty
november7_rain7

eś, uczepiłeś. Pytam się fanów czy lumpowaty wygląd JD ma wpływ na ich postrzeganie tego aktora i czy fanom nie przeszkadza to że Johnny wygląda czasami jak lump spod mostu. To zaleta, wada, to bez znaczenia? To są pewne pytania a nie uczepienie.

Ja,jako fanka Deppa odpowiadam Ci na to pytanie : dla mnie nie ma znaczenia to,jak się on ubiera :)

użytkownik usunięty

Nie przeszkadza, bo liczą sie dla nich jego role

LarryTheNinja

johnny depp to mój ulubiony aktor i przyznaje że jest świetny żeby nie powiedziec genialny,jest bardzo popularny o czym swiadczy to ze ma najwięcej tematów na filmwebie nawet temat taki dałem tutaj pt"rekordzista na filmwebie !" bardzo chetnie zapraszam do przeczytania mg tematu ale co do tego co napisałeś...niestety obecne role jakie wybiera i ogólnie styl obecny nie wróżą niestety iz za 20 lat jak napisałeś będzie nr 1 wśród aktorów, choc oczywiiście życze aby to było tylko taka jego "chwilowa niedyspozycja" i znów zaczął grac tak jak kiedyś zachwycał swą grą aktorską tak jak w piratach gdzie nie tyle grał postac co poprostu nia był,oczywiście miał wiele jeszcze takich ról choćby edward niożycoręki,jeżdziec bez głowy,z piekła rodem itf...pzdr

LarryTheNinja

Wkurzyłam się, napisałam całą stronę tekstu i wszystko poszło się ***ać.
Powiem tylko tyle - za te obecne role ZDECYDOWANIE nie należy mu się miejsce nawet w TOP20. O TOP100 można pomyśleć.
Wszystko zależy od wyboru filmów, a obecnie większość filmów z Deppem to miernoty. Johnny przebudź się! Najlepszy czas na świetne aktorskie popisy ucieka!

Hardkorze_

Bardzo szanuję Johnny'ego, ale kurde, 16 miejsce? To chyba jeden z najbardziej przereklamowanych aktorów jaki istnieje. A jego pozycja wiążę się jedynie z tym, że wszyscy oceniają na 9/10 Jacka Sparrowa. To była dobra rola, w pierwszej czy drugiej części, a nie czwartej, czy niedługo piątej. Pod typowo rozrywkowym kinem giną naprawdę świetne role, typu Edward Nożycoręki. A na dobrą sprawę na jego koncie można naliczyć się kilku dobrych ról, ale jakim prawem porównywać go z Marlonem Brando, który jest dużo niżej?
Dla mnie również ciężko porównywać Edwarda Nortona, Ralpha Fiennesa (który mi, że grał przez tyle części HP, to jakoś ponad to wybijają się jego role w ambitniejszych filmach), Christian Bale czy Robert DeNiro (który od 2000 roku może się pochwalić graniem jedynie w miernotach większych niż Depp).

Właśnie uświadomiłeś mi o jak bardzo przereklamowanym aktorze piszemy. Nie wiem czy dziękować ;D

użytkownik usunięty
LarryTheNinja

Dziękuję za poprawienie humoru. Dawno nie czytałem tak epickich doprawdy bredni.

użytkownik usunięty
LarryTheNinja

Idzie drogą Gibsona? Dzisiaj mówili w informacjach że lał Amber i ma zakaz zbliżania się do niej nie bliżej niż na 100 metrów. Wcześniej psia afera a teraz jeszcze to, Johnny stracił w moich oczach. Tylko psów szkoda... i Amber oczywiście:)

LarryTheNinja

Pozwól że zacytuję twoje słowa: "Głównym problemem Johnny'ego jest to, że... " jest STARY. Zaczyna myśleć, grać jak "stary".
DiCaprio podchodzi do każdej roli jak do nowego wyzwania - zamyka pewien rozdział, otwiera następny, jest tożsamy z postacią którą gra i tylko kiedy "gra" a Depp - złoty ząb - "zostawię bo chcę" i do teraz ma tę ząb, każda postać Kapelusznik, Mortdecai, Tonto mają znamiona Jack'a Sparrow'a. Johnny coś stracił ze swojego BLASKU, stał się pospolity jak aktorzy z "M jak m..." utracił swoją "magię" jaką miał: "Las Vegas Parano", "Z piekła rodem", "Dziewiąte wrota" i inne filmy z końca lat '90.
Może rozwód z AH to będzie dla niego przysłowiowy strzał w potylicę i się ogarnie.

LarryTheNinja

Pff... Maluczcy kochają "hejtować" i się wymądrzać oraz nienawidzą ludzi pięknych i bogatych, tych którym udało się w życiu osiągnąć sukces. Tak więc "główny powód" Deepa dotyczy wszystkich znanych ludzi, tych w Hollywood i nie tylko. Osobiście bardzo go szanuje i cenię jako aktora.

LarryTheNinja

Co ty gadasz. Przecież każdy wie, że Depp to czołówka. Pierwsza 10 tka najlepszych aktorów świata. Aczkolwiek od dawna nie zagrał w niczym na jego miarę. Piraci powinni się byli skończyć na drugiej części, a Burton nie powinien hurtowo brać Deppa do swoich filmów.

LarryTheNinja

Obecnie głównym problemem Johnny'ego jest koks

LarryTheNinja

depp to nie aktor, marna karykatura

LarryTheNinja

chyba żartujesz, całe chordy nastolatek go uwielbiają ;;;---)

LarryTheNinja

Deep ma specyficzny sposób gra, którego nonszalancja działa niektórym na nerwy.
Ja nie przepadam za jego stylem gry; od czasu do czasu można poświęcić mu chwilkę, miło się ogląda ten jego ,,własny plan", ale na dłuższą metę bywa naprawdę irytujący.

Warsztat ma dobry, ale nie widzę by Deep rozwijał się. Ten Jack Sparrow to wychodzi już w każdej Jego roli, a to nie jest aż taka rewelacyjna kreacja pirata. Szczerze, statuetka za tę rolę chyba była przyznana w uznaniu za jeszcze inne zasługi.

Zastanawia mnie dlaczego Deep w dalszym ciągu gra. Czy to jest uwarunkowane zobowiązaniami czy potrzebą jakiegokolwiek działania... nie wiem, ale patrząc niekiedy na plan filmowy odnosi się wrażenie że nieszczególnie mu zależy na wykreowaniu roli, w każdym razie w żadnym stopniu nie tak bardzo jak na wypromowaniu samego siebie.

LarryTheNinja

Popieram, znakomity i niestety niedoceniony aktor (jego życie prywatne to jego sprawa i nie zmienia ono mojej opinii na temat kunsztu Johnny'ego).

koto_podobna

"kunsztu Johnny'ego" - teraz już wiadomo, że to aktor jednego stylu, wszędzie gra podobnie

maximus_

Ale to nie znaczy, że gra źle, prawda? :)

koto_podobna

nie wiem, czy ona gra, czy jest sobą po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones