Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Kilka dni temu na rozdaniu nagród do zgromadzonych wyszedł pijany. Może pytanie w temacie jest
trochę nad wyraz, ale w sumie to wolałbym się upewnić co do tego. W sumie to patrząc na samą
filmografie - od kilku lat nie zagrał w niczym dobrym, (powiedzmy, w niczym wybitnie dobrym) a na
2015 ma planowane 5 filmów co sugerowałoby pewne problemy finansowe. (w każdym bądź razie,
że nie zarabia tyle ile zarabiał)

biboktymon

Nie zrozumcie mnie źle, Depp to jeden z moich ulubionych aktorów.

biboktymon

W sumie to nie wiadomo czy był rzeczywiście pijany, czy też świetnie zagrał rolę, którą mu dano. Tak czy inaczej widownię rozbawił, więc miejmy nadzieję (jeśli to nie było aktorstwo), że Depp nie będzie miał problemów. Ale w takim razie niech się pilnuje. ;p

biboktymon

słyszałam też, że ma długi u gangsterów i że jest narkomanem i hazardzistą

użytkownik usunięty
biboktymon

Wątpię żeby miał problemy finansowe. No chyba, że je ma.

Bo ciekawe co Vanessa Paradis zagarnęła po ich rozstaniu???

Z tego co mi wiadomo to miał z Vanessą prywatną wyspę Little Halls Pond Cay, Bahamy [zakupił ją za 3,6 miliony dolarów] , 2 wille we Francji, i chyba ma 1 willę w Hollywood, prywatny jacht Vajoliroja [ponoć można sobie jacht wypożyczyć]. Miał też kupić jakiś dom w Wenecji i w Anglii. Nie wiem czy kupił.

Niedawno zakupił sobie posiadłość w pobliżu amerykańskiej stolicy country Nashville i kosztowała 17,5 mln. dolarów. Nieruchomość nazywa się Bella Rosa. No i Vanessie na pożegnanie też kupił willę za 4,5 mln. dolarów.

Więc wątpię żeby miał mało kasy.

biboktymon

Problemy finansowe? Po serii Piraci z karaibów to wątpię żeby cokolwiek musiał robić dla pieniędzy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones