Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Kiedy byłam małą dziewczynką (a było to całkiem niedawno) Johnny był moim ulubionym aktorem. Uwielbiałam go od kiedy po raz pierwszy obejrzałam "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły". Raz wycięłam jego zdjęcie z gazety i przykleiłam do ściany w pokoju^^ Z czasem odkrywałam inne jego role. Był świetny jako Kapitan Jack Sparrow w kolejnych częściach "Piratów", James Barrie w "Marzycielu", Sweeney Todd w "Demonicznym golibrodzie", czy oczywiście Willy Wonka w "Charliem i fabryce czekolady". Dlatego też zastanawiam się co się z nim dzieje ;/ Żadna z jego ostatnich ról się nie wyróżnia. Wydaje mi się, że Johnny nie pokazuje nam niczego nowego. A do tego te dwie nominacje do Złotej Maliny... Tak więc gdzie jest idol tej małej dziewczynki? Mam nadzieję, że niedługo wróci ;/

honey99

A Pakt z Diabłem to był powrót film 7/10 ale Depp po prostu dobry powrót do formy

kakakakakak

Jeszcze nie miałam okazji obejrzeć tego filmu. Jednak skoro mówisz, że to jego wielki powrót to z miłą chęcią zobaczę ;) Dzięki i pozdrawiam^^

honey99

Jeśli obejrzysz to napisz mi jak oceniasz ;);)

kakakakakak

Nie ma sprawy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones