Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Chciałabym dostać autograf Deppa.. wiem że trzeba wysłać list ale nie wiem na jaki adres... wysyłałam już na adres:
Johnny Depp
9100 Wilshire Blvd.
Ste. 500 CA, 90212 USA
i go niestety odesłali..;/ a koleżanki dostały autograf wysyłając na ten adres..
Jeśli mógłby mi ktoś napisać adres Depp'a z którego dostał już autograf to byłabym bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam :*

ToFFik_xD

a możesz napisać jak wysyłałaś ?? poczta czy mailem i na jaki adres :]

Pozdrawiam :*

KAOS_79

Wyślij email z prośbą o autograf pod ten adres jacobst@unitedtalent.com
ja wysłałam i przysłali mi chyba po 3 tygodniach :)

użytkownik usunięty
delora_14

mogłabyś mi napisać co dokładnie pisałaś w tym mailu żeby dostać autograf? jeśli dasz rade to prosze, napisz mi na maila gosiag0@buziaczek.pl

delora_14

właśnie, mogłabyś napisać też mi co napisałaś ? karolaslota@wp.pl

PajotynQ

Izuś biedactwo to Ty nie masz autografu?! Ja chyba na ten adres wysyłałam i mi się udało. A raz tylko wysyłałaś? Spróbuj jeszcze raz. Zagadaj do Polusi ona ma ten adre albo poszukaj naszego starego, pierwszego tematu o autografie założonym przez Polusie i spisz ten jej adres i spróbuj jeszcze raz. Johnny napewno o Tobie nie zapomni;)Tylko uważaj na pocztołaki xDD Pocztołaki: Never forget...never forgive...:D

Foxi_2

hehehe... ja wysłałam autograf mailem do nich wiekszosc osób dostała autograf za ten mail a niektóre nie ja wysłałam dobry miesiac temu i dupa niema nic nie dostałam <beczy> olali mnie zapomnieli o mnie :((( jestem za to wsciekła do dzisaj ;( a jakbym wysłała poczta to napewno tez bym nie dostała :'(

BK_201

Ja tez wysłałam na ten adres, a dopisałaś na dole Europe, Poland? Bo to także jest bardzo ważne, no i nie można zapomnieć o kuponie zwrotnym (inaczej międzynarodowy)

_LadyGirl_

http://www.stefansautographs.ch/ ja znalazłam taką stronke, tu są jakieś adresy, ale w sumie jest ich tak dużo że nie wiadomo który prawdziwy:P mnie też olali z tymi autografami, bo wysłałam już dwa maile i nic;> ale ja nie zamierzam się poddać ]:->

alynka_xD

alynka ty to wysyłałaś na ten mail nie, a słuchaj ty pisałaś polish czy poland czy jak bo ja napisałam polish i czekam juz dobry miesiac na ten autograf i nic nie wiem czy wysłać jeszcze raz... bo jak znów bede czekała miesiac a tu nic nie przyjdzie, ale chyba sie nie poddam wysle jeszcze raz aha alynka jeszcze jedno na jaki mail ty wysyłałas ten list?

BK_201

Ja wysłałam maila, dziewczyny mówily ze gdziesz po miesiącu do nich autografy dochodzily. a do mnie? dupa. wyslalam 20 marca i nic. ;(

ja chce autograf!!

;((

paulazet

Oj, co sie przejmujecie. Ja tez wyslalam maila dobry miesiac temu i ani widu, ani slychu. Myslicie, ze oni za kazda prosbe leca i wysylaja? Nie, czekaja az duzo osob sie im nazbiera i wysylala. Tak podejrzewam. Pewne osoby dostaly po 2 tygodniach, bo sie zalapaly pod koniec zbierania prosb. Tyle, radze poczekac, relax take it easy ;)

Astartte

Ja wysłałam około 2 miesięcy temu mailem i nie dostałam, a wysłałam dwa razy. Wysłałabym jeszcze raz, ale nie mam ani tego maila, ani wzoru jak to napisać- wszystko mi sie wykasowało ;(

Lady_From_Burton_World

Jestem w identycznej sytuacji...:(((((Ale aż tak mi na autografie nie zależy;)Jednakże fajnie go mieć:)))))))

_Tanya_

Pysiakowska, prosze: jacobst@unitedtalent.com :)

Astartte

Ja wysłałam maila w lutym i dostałam po 6 tygodniach w marcu, więc nie przejmujcie się, że nie dostaliście po miesiącu. Jeszcze może dojść :)

Inestrella

Teraz spojrzałam na posty wyżej dokładniej i widzę, że niektórzy czekają aż 2 miesiące... Hmm, ja bym na waszym miejscu trochę jeszcze poczekała, a jakby nie doszło to wysłałabym maila jeszcze raz. Ja np. jak wysyłałam maila do Katie Melua to też długo czekałam i w końcu wysłałam drugiego maila i doszły do mnie dwa autografy :P

Astartte

nom wysłałam 2 razy... raz mi odesłali a drugi raz nie dochodzi..;/ czekam od 12 kwietnia i nic :(:(

PajotynQ

ej dziewczyny, a wy pisaliście w danych Polish czy Poland? bo ja napisałam Polish nawet im podałam swój numer komórkowy, ale i tak nie dostałam tego autografu. Ja wysłałam dokładnie 2 marca i nic, nic nie przyszło :( czekam już prawie półtora miesiac, a w skrzynce alej pustka, a ja ta proźbe o autograf wysyłałam właśnie na tego maila :/ co podała szara i nic czekam półtora miesiaca i nic nie ma jak myslicie wysłać ponownie... :(

PajotynQ

słuchajcie co napisać w tym mailu? że poproszę o autograf i mój adres?

Norman91

http://www.fanmail.biz/1229.html przeczytajcie sobie ten długi tekst... jest po angielsku ale jak ja zrozumialam to wy tez :) i a potem sa na dole takie linki to w tym drugim sa autografy pokazane http://www.fanmail.biz/mboard/viewtopic.php?t=92284 ;o;o i jest chyba dosyc wiarygodny... i mysle zeby wyslac na ten adres >>
Johnny Depp

Spanky Taylor
3727 W. Magnolia
Suite 300
Burbank, CA 91505
USA

ale się cholernie boje że znowu nic z tego nie będzie...
;((

PajotynQ

a po za tym jak wysyłałam pierwszy raz i jak mi odesłali to napisali że takiego adresu nie ma ;|;| to dziwne że niektórzy dostali...;/ jak ja nienawidze tej naszej poczty polskiej!! aha... no i napisałam wszystko Poland i Europa...

PajotynQ

kuźwa pomyliło mi się...;/ ja już czekam od 12 lutego ;o;o;o;o

PajotynQ

oj tam! Rozumiem twój ból, ale czytałam, tutaj na filmwebie! Że taka osoba (osoba ta jest na filmwebie) wysłała, jak dobrze pamiętam to do reżysera filmu ,,Narnia i..."
nie pamiętam jak się ten reżyser nazywa :) Wysłała list i właśnie pisze nam o tym na filmwebie, że calutki rok czekałą! Bo wysłała list rok temu (tak pisałą) aż tu nagle w skrzynce (czemu nagle? bo już straciła nadzieje) list.. okazało się że to ten upragniony z autografem :))
Także się nie martwcie bo można czekać nawet kilka miesięcy, ale rozumiem że to przeżywacie. Ja wysyłam za pare dni list do Heleny Bonham Carter (jeszcze muszę kupić kopertę i kupon zwrotny) ;)
pozdrawiam i jak macie jakieś pytania to piszcie na moim profilu; >

PajotynQ

ok, adres mam i wszystko jest ok ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć co mam dokładnie napisać w tym mailu ?
Możecie odpisać tutaj albo na mój e-mail: enigmatique92@poczta.onet.pl albo na gg: 4230041, jak wolicie :)
z góry dziękuję :*

enigmatique92

jacobst@unitedtalent.com ja wysyłałam na ten adres, i napisałam POLAND wszystko śliczniutko, a autografu nie ma O_o pierwszy mail wysłałam 10 marca a drugi jakoś miesiąc później... a mam do was pytanie: czy wy w tym mailu zwracałyście się bezpośrednio do Deppa?? śmiesznie to brzmi bo wiadomo ze on tego nie czyta, więc ja się nie zwracałam do niego, a gdzieś wyczytałam ze odsyłają autografy tylko trzeba się zwracać bezpośrednio do aktora... więc nie wiem, ja chyba jeszcze raz spróbuje pocztą wysłać zwykły list:)

alynka_xD

heh.. a nie lepiej jest wam wysłac pocztą!! a nie tym mailem!... będzie prościej (potrzebny kupon zwrotny, koperta, zdjęcia , żeby mogli je wam podpisać i list napisany przez was po angielsku, jak piszecie do anglików; > lub Johnnego - bo to Amerykanin ;p)
no i adres ; > Ja wysyłam do Helenki Bonham Carter
pytania i prośby pisać na moim profilu! pozdrawiam :)) :DD

PajotynQ

Mi też nie wysłali. :( Pierwszego meila wyslalam w marcu :( drugiego jakos 20 kwietnia z innego meila. nic nie przyszlo ;(;(;(

Panna_Swann

Ja zwracałam się bezpośrednio do Johnny'ego, bo nie byłam pewna jak pisać, teraz wiem, że to trochę głupio brzmiało, no ale dostałam autograf :D Ale naprawdę wydaje mi się, że jak się zwrócicie do kogoś z agencji, to też powinnyście dostać. Inne osoby co dostawały autograf też zwracały się do agencji, więc to raczej nie ma znaczenia.

Do Molly-Rose: Ja napisałam Poland. Pewnie dlatego, że napisałaś Polish nie doszło. Myślę, że powinnaś wysłać jeszcze raz.

Inestrella

Inestrella ale ty wysyłałaś na maila? >> jacobst@unitedtalent.com czy normalnie pocztą?? i na jaki adres jeśli pocztą...

PajotynQ

Do PajotynQ: ja wysłałam na maila, ten co podałaś, czyli jacobst@unitedtalent.com

PajotynQ

Ja wysłałam maila chyba 13 marca , a przyszło mi 1 kwietnia (fajny prezent na Prima Aprilis). xD

Jutynka

ej dziewczyny zwracam sie do tych co wysłały prosbe przez email i dostały autograf... Dziewczyny co dokładnie napisałyscie w tym liscie mozecie mi to jakos przesłac na gg lub emailem prosze byłabym wam tak ogromnie wdzeczna, ze wam przesle bukiet kwiatów poczta :*** prosze was przeslijcie mi co napisałyscie mail milusia99@o2.pl gg jest na moim blogu na fw jak wam wygodniej naprawde bede wam ogromnie wdzieczna :*****

BK_201

ja też bym poprosiła aby napisały mi osoby które dostały autograf na jaki adres przesłały lub mail itp.... albo tutaj albo na maila iza7trini@interia.pl albo na gg... podaję do wszystkich 8271077....

PajotynQ

Napisałam Ci na GG. :)

Jutynka

serio? bardzo fajnie :))

PajotynQ

Ku swojemu zaskoczeniu pragnę powiadomić, że dostałam drugi autograf!!! Mam nadzieję, że osoby, które wysyłały maile też dostaną :D

Jutynka

głupio mi się tak wypytywac ale ja musze wiedzieć... Justyna dzięki że mi to objaśniłaś ale jeszcze pare pytanek :P Czy napisałaś swój adres czy to w mailu dostałaś ten autograf? Wiem że to jest debilne pytanie no ale...

PajotynQ

Moje GG: 7692313 :))Gorąco proszę o wzorzec emaila:)))) Czekam

PajotynQ

Dostałam pocztą. Oni drukują adres i przyklejają na kopertę z autografem. :)

Jutynka

no właśnie teraz się doczytałam co mi na gg napisałaś :) to trochę im po kosztach pójdzie :P:P ja to napisze podobnie jak ty ale tak niby że to pisze do Depp'a a nie tam do nich :P

PajotynQ

Ja dostalam po czterech miesiącach, dokladnie w wigilię. Poczekajcie jeszcze, a nie zasypujcie ich tysiącami meili z tymi samymi adresami xD. Ja stracilam nadzieję po dwóch miesiącach, a tu proszę!;)

kamilakamila

a wysyłałaś mailem czy pocztą?

PajotynQ

Dzisiaj do mnie doszedl autograf :) No normalnie baardzo się cieszę. :)

PajotynQ

Ja wysłałam E-Mail 21.03.08

Nadano 8.05.08
Przyszedł dziś

Cattheriine

catherine, a na jaki adres wysłałaś maila bo ja już czekam prawie 3 miesiące.:(

NonaT

Jak ty Catherine dostałaś dziś, to ja sobie poczekam, bo dziś dopiero maila wysłałam. A oni ponoć zbierają pare miesięcy i potem wysyłają. Ale szczęsciara z ciebie :P

Norman91

o jaaa, naprawde tak jest ze oni tak czekaja?? al fajnie, to może ja też dostane xD

alynka_xD

Mówisz i masz : proszę Twój tzn. mój autograf dla Ciebie :D Nie musisz dziękowac

PajotynQ

Wysłałam na adres:

jacobst@unitedtalent.com

Cattheriine

ja wysłałam 13.05 wczoraj :D mam ogromną nadzieję że dojedzie :) a może mógłby ktoś mi tego maila pokazać? :D tzn. fotka na necie bo chciałabym sobie go zobaczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones