Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp
kakpod

Dla mnie ta zawyżona ocena Deppa jest najlepszym dowodem na to, że z filmwebu korzystają po prostu przeciętne nastolatki dla których to kolejny portal społecznościowy, a nie prawdziwi miłośnicy kina. Ale co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz.... Przyznam, że kiedyś, jako nastolatka ofc, też przeżyłam swoją fascynację Deppem, nie mogłam się na niego napatrzeć... teraz już po prostu odbieram go jako dobrego aktora, bo na swoim koncie ma naprawdę dobre filmy (np. las vegas parano, co gryzie gilberta grape'a, czekolada czy Ed Wood, do tego grona wliczam też Piratów z Karaibów, bo kiedy jeszcze był to świeży film i nie miał tryliona kontynuacji, jego rola faktycznie była odbierana jako prawdziwa sensacja). Co nie zmienia faktu, że na pewno nie zasługuje na tak wysoką ocenę w rankingu. Jest dobry, ale na pewno nie rewelacyjny. Dziwi mnie tylko, że rzesza nastolatek nie rzuciła się na odhaczanie serduszek przy jego nazwisku, kiedy porzucił swoją długoletnią partnerkę dla dziewczyny, która mogłaby być jego córką. Trzeba pewnie jeszcze przeczekać z 5 lat aż jego uroda całkiem przeminie i wtedy może doczekamy się wiarygodnej oceny na filmwebieXD

nynavee

Tak z ciekawości, a ty do której grupy należysz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones