John Rhys-Davies

8,4
22 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Rhys-Davies

Gienialny! Nikogo innego nie widziałabym w roli tego krasnoluda, tylko... czy on jest taki niski? Czy to tylko tak jest zrobione?

Zuzulek

Wystarczy spojrzeć w ciekawostki.. John ma 185cm wzrostu.

Zuzulek

No właśnie, Spyker_360 dobrze pisze. A Hobbity to co? Przecież aktorzy normalnego wzrostu, a w rozszerzonej wersji Dwóch Wież Merry i Pippin piją wodę w lesie Fangorn, która najwyraźniej powodowała wzrost. I się kłócą, który jest wyższy i jest mowa, że normalnie mają około 3 stóp 6 cali (niecałe 107 centymetrów).

grisznik

Okey... Dziękuję za informację

Zuzulek

genialnie sprawdził się w tej roli ! jego kwestie należały do najlepszych z całej filmowej trylogii

grin_of_soul

Najlepsza Kwestia z Dwóch Wież: D - I na cmentarzu bywa weselej :D

spideyman

albo "Tylko nie mów elfowi!" :D

spideyman

To było dobre:D A mi podobały się sceny, gdy leżał przygnieciony przez tego wilka. Jego miny- genialne:)

Zuzulek

Mi też się bardzo podobał on jako Gimli. Był śmieszny :)

Vilusia

Dzięki niemu w filmie Gimli bardziej mi się podobał niż w książce :)

Zuzulek

Gimli: Legolasie! Już dwóch!
Legolas: Ja mam już siedemnastu!
Gimli: Co?! Nie pozwolę, żeby jakiś szpiczasto-uchy Elf mnie pobił!!

i na tej kwestii padam xDDDD

a tak przy okazji fajną ciekawostką jest to, że ten aktor również dubbingował Drzewca :))

Zuzulek

Zgadzam się. Jak dla mnie w LotR ten koleś wymiótł cały film. Mógłby się wcale nie odzywać (chociaż jego teksty powalały humorem), bo jego wygląd i mimika zastąpiły tysiące słów:)

Zuzulek

Tekst w reżyserce o Entach - " Rozmawiają? Chyba o odchodach wiewiórek."

Zuzulek

Tu masz wytłumaczone przez samych twórców jak uzyskano efekt takiej różnicy wzrostu: http://www.wimp.com/forcedperspective/

Zuzulek

szkoda, że nie pojawi się w Hobbicie. Orlando Bloom powraca to mógłby i Davies pojawić się na kilka scen.

zulombo

Legolas wystąpi w ostatniej części Hobbita? To dlaczego miało by nie być Gimliego?

Luis Garcia

Legolas pojawi się już w pierwszej części.

zulombo

Znalazłem taką oto stronkę:
http://www.empireonline.com/features/which-characters-will-return-in-the-hobbit/ p5

Opisane są główne postacie z LOTR-a, ich wiek podczas akcji Hobbita, występowanie w książce i szanse na pojawienie się w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones