John LithgowI

John Arthur Lithgow

8,0
23 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Lithgow

Za taką rolę to ze 3 złote globy powinno się dawać :P

e_w_a_

Masakra rozwalił mnie grając Arthura w Dexterze, mistrz

e_w_a_

Z mojego punktu widzenia dodatkowym smaczkiem były dwie płaszczyzny ich "pojedynku". Napisana przez scenarzystów: Stary mistrz-psychopata czyli Arthur kontra wschodząca gwiazda seryjnych morderców Dexter oraz płaszczyzna druga: kreacja uznanego starszego aktora Lithgow'a przeciwko młodemu Hall'owi. Co do wyniku pojedynku aktorów to bezdyskusyjnie wygrywa John, choć w samym serialu Dexter też nie do końca wychodzi zwycięsko - "trójkowy" dzieła dokończył.

H__Angel

Tak - porównanie gry aktorskiej jest bardzo dobrym pomysłem, Lithgow wygrywa, ale Hall moim zdaniem daje radę i ma predyspozycje, żeby grać coś więcej... Mam nadzieję, że rola Dexa go nie zaszufladkuje!

e_w_a_

scena przy stole z "Shut up c**t" będzie zapamietana przeze mnie do końca zycia :D

e_w_a_

Jak dla mnie John zagrał wspaniale w roli "trójkowego" (choć de facto powinien być "czwórkowy") kreując razem z postacią Isaaciem Sirko - najlepszego "głównego" przeciwnika. Jest to na tyle inspirująca gra, że poważnie zastanawiam się nad obejrzeniem jakiegoś pełnometrażowego filmu z jego udziałem :)

ClubFoller

to teraz obejrzyjcie "Trzecia Planeta od słońca" - http://www.filmweb.pl/serial/Trzecia+planeta+od+s%C5%82o%C5%84ca-1996-93083
a co do jego aktorstwa jest niesamowicie zmienny i profesjonalny w co robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones