John Jarratt

7,8
996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Jarratt

Szkoda, że to niemożliwe, by za rolę Micka Taylora w Wolf Creek dostał Oscara. Naprawdę zasłużył. Jak mi Bóg miły, nigdy w życiu nie widziałem lepszej roli, zwłaszcza w serialu był po prostu rewelacyjny. Ogromna, niedźwiedziowata postura, przeszywające spojrzenie, mrożący krew w żyłach (a zarazem zabawny) śmiech, gruby głos i w ogóle całokształt. Sam jego wygląd budzi respekt, a gdy już dobędzie swój wielki nóż traperski lub karabin snajperski, to już śmierć jest pewna. Rola arcydzieło, podobnie jak oba filmy i serial.

willy_10

Poleciałeś

sirCharles00

Niby co jest nieprawdziwego w moim komentarzu? Uargumentujesz jakoś?

willy_10

Mlaskaj

sirCharles00

Musisz mieć wyjątkowo smutne życie :)

willy_10

Właśnie nie :) ale nadal mlaskaj

sirCharles00

No jak nie? To ciągłe wspominanie o mlaskaniu to pewnie efekt tego, że koledzy ci w szkole kanapki zabierają :D

willy_10

Stary ty parówko życiowa. Mam 35 lat. I nadal bym chciał żebyś mi pomlaskał Ty życiowy cwelu

sirCharles00

Pomlaskać to ty możesz siusiaki kolegom w szkole, cuchnąca kupo gówna. Ten z profilu to ty? Typowy chujek ze wsi. Stary mógł się spuścić na blachę, a tu niestety niechcący zrobił takie coś jak ty :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sirCharles00

Ciebie koledzy stary z kolegami grupowo gwałcą codziennie, koński naplecie. Chętnie bym ci nasrał na tę parszywą mordę menela, ścierwojadzie.

sirCharles00

Jak to jest być kupą końskiego łajna jak ty, która codziennie jest gwałcona i poniżana przez wszystkich wokół? Do tego stopnia, że potem wchodzi sobie na filmweb i wyzywa ludzi? Takie zawszone naplety jak ty zawsze prędzej czy później kończą z ryjem w gnoju, tam gdzie ich miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones