John C. McGinley

John Christopher McGinley

7,5
6 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John C. McGinley

dlaczego Cox najezdża na Hugh Jackamn'a?
Często się do niego odnosi w sposob ironiczny.
Jesli wiecie to napiszcie bo mnei to zastanawia x]

Jane_Mary20

też się zastanawiam czemu akurat na jackmana ;]

marosa

Kurcze nie jestem w temacie, Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi?? Jaki COX i co ma do Wolverina;P

Jane_Mary20

Zajrzyj na jego profil a się dowiesz, jest temat o tym ;)

Pozdrawiam

TheNaturat_2

no nic nie pisze.nie wiem gdzie Ty to widzisz

Jane_Mary20

ok jzu znalazłam ;DD
i podaje bo niektorzy ciekawi sa tez."Dr.Cox nie przepada za Hugh Jackmanem i w serialu nie jest powiedziane dlaczego, ale z tego co słyszałam jest to taki żart z tego, że aktor grający Cox'a czyli John C. McGinley ubiegał się o role Wolverina w X-menie, a on mu ją zgarnął. Hehe
Ja także uwielbiam ten moment kiedy wymienia jego nazwisko w długiej liście ludzi i rzeczy, których nienawidzi, a J.D. na to "Hugh Jackman is Wolverine! How dare He?" "

Jane_Mary20

aaa! tez uwielbiam ten moment, mialam to napisac!

BeatryczeHolmes

Świetna jest ta dłuuuuga lista rzeczy, których Cox nienawidzi. ,,Latynoskie grammy, normalne grammy..." Mistrz!

Jane_Mary20

aaa tutaj moge odpowiedziec na to pytanie ... pewnie jest tez sporo racji z tym Wolfarainem aleeee przedwszystkim COX to narcyz i zwyczajnie jest zazdrosny o HUgh JACKmana ktory byl najprzystojniejszym wg People ( ps: wcholere podobny do mlodego Eastwooda) .. nigdy w serialu nie jest powiedziane ze Judyth leci na Jackmana ale leci np na Vigo Mortensena wiec mozna zalozyc ze ogolnie na przystojnych aktorow :) .. stad ta nienawisc do przystojnych aktorow :) ... to KOMPLEKS COXA narcyza :)

Jane_Mary20

wiecie może który to był odcinek? ten o którym pisze Jane_Mary20 ;>

lapa612

Sezon 4, Epizod 23: "My Faith in Humanity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones