John C. McGinley

John Christopher McGinley

7,5
6 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John C. McGinley

jest duuuuuuuuużo lepsza od House'a .Genialny w roli Perrego! Te jego sarkastyczne uwagi i cięty humor ! Do tego ma dużą ilość ról bardzo ciekawych

Max

O nieeee! Ja tam sądzę że House jest 100 razy lepszy!

Max

House w ogóle nie zainteresował mnie od początku a ten aktor w roli Coxa jest niesamowity jak leci z nim scenka nie potrafię się nie śmiać.

GaRgAmElEk

Mnie również House niczym nie przyciąga. Hugh gra strasznie drętwo. I te nazwy chorób/leków/kuracji, często muszę tam zatrzymywać film, by do końca doczytać napisy. Chyba nie o to chodzi w serialach.
A Scrubs i śmieszy, i uczy. Dr Cox jest genialny. Uwielbiam sceny z nim i JD. :)

GaRgAmElEk

Zgadzam się. House jest .. nudny. I nie dlatego, że nie rozumiem co mówi (zaraz zaatakują mnie 13-letnie fanki) tylko ze względu na jego styl. Chamski. A Cox? Dokuczliwy, ale przez to zabawny. Prztyczek w noc i sprowadzenie kogoś do parteru to nie śmianie się z ludzkich słabości (przypomina mi się odcinek kiedy oskarżył rodziców o samobójstwo syna, co w tym śmiesznego?).

użytkownik usunięty
Max

Taaaaaak! Cox wymiata. Jego postać jest starsza od House, a są niekiedy bardzo podobni. Na moje hoży doktorzy zasługują na 1 miejsce w rankingu, a nie House ;0 No, ale i tak są wysoko ;D Uwielbiam Johna we wszystkich filmach. Polecam 'Gang dzikich wieprzy' i 'jak długo jeszcze'. Komedie rodzinne. W Dzikich Wieprzach gra Policjanta, Geja. Zagrał świetnie. Jeszcze lepiej w "Jak długo jeszcze". Nie umiem określić kogo tam zagrał, ma kilka zawodów ;D Jeśli ktoś zna z nim jakieś filmy tego typu, to proszę o podanie tytułów..

Pozdrawiam serdecznie

Polecam "Nic do stracenia" to jest mój ulubiony film komediowy z jego udziałem :)

użytkownik usunięty
Max

Dla mnie i tak zawsze bedzie O'Nieilem z "Plutonu"

użytkownik usunięty
Max

Też uważam że w roli dr.COX-a w Scrubs-ach , jest genialny . Świetne teksty i ten gwizd , poza tym jego przemowy do młodszych stażem są nie do pobicia . House tak ostrych i celnych gadek nie miał .
A jak kazał na siebie mówic : Dr. koksik to jest dropsik , to mnie to rozwaliło . I te skojarzenia jego nazwiska z koksem ( hera i inne ) jaki był z tego dumny .

.

Max

Potwierdzam! House się nie umywa do Cox'a xD

Max

juz wiadomo dlaczego hause przy chodzeniu potrzebuje laski przetarl sobie kolano jak robil coxowi loda :) cox rzadzi i caly serial :)

masacre

Tobie House tez się z tego zwierzał? xD

Max

Również jestem za Cox jest świetny:)

Invincible_

!! masacre, ten tekst jest piękny :DDDD

Max

Bez Perrego ten serial nie mialby sensu ;P a pamietacie go jako Dr Housa :D byl swietny :>

użytkownik usunięty
Alicja_kosmitka

a w którym odcinku grał doktora Housa? wie ktoś? Bo jakiś czas temu właśnie to oglądałam, ale nie pamiętam nawet w jakiej to było serii... wydaje mi się, że w 5, muszę poszukać :P

użytkownik usunięty

Duży popis dał w filmie Intensywność.Rewelacyjnie zagrał psychola.

on zawsze gra psycholów. W 'grze o przezycie' np. swietna, zupelnie odmienna rola w 'tozsamosci', gral glowne role w 'dwa bilety do raju' i 'jak dlugo jeszcze' i oczywiscie jego zyciowa, a zarazem pierwsza rola w 'plutonie'...
a ma ktos jakiegos linka albo dojscie do filmu 'intensywnosc' albo 'dorwac cartera'?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones