John C. McGinley

John Christopher McGinley

7,5
6 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John C. McGinley

Narazie widzialam go tylko w Scrubs, mozecie mi polecic jakies jego filmy? Uwazam, ze jest swietnym aktorem...

"młody, mniej produktywny bylbys tylko stajac się ścianą o którą sie opierasz" - :)

użytkownik usunięty
BeatryczeHolmes

"... ale wtedy był byś tylko podpórką dla innego ćwoka"

Niestety mimo, że grał w wielu bardzo dobrych filmach to większość jego ról 3cio planowy żołnierz/twardziel/policjant. Polecam jego scenę w "gangu dzikich wieprzy" ale to znów tylko epizod który można sobie obejrzeć na YT.

No ale jeśli ktoś zna jakiś film w którym dali mu się dłużej wykazać to też chętnie to zobaczę, bo facet ma talent.

to polecam wam highway, pomijajac ze sam film jest wsrod moich ulubionych, a 'dr cox' ma tam calkiem fajna role.. :)
pzdr.

BeatryczeHolmes

Polecam "Gra o Przeżycie" z 1994 r. Grał z nim Rutger Hauer, Gary Busey, F. Murray Abraham. Bardzo dobry film.

krzychox

Bardzo dobra rola w filmie 'Pluton' , jego chyba najbardziej udana rola, zaraz po dr. Coxie

BeatryczeHolmes

"Jak długo jeszcze?"

BeatryczeHolmes

Dwa bilety do nieba, gra jedną z głównych roli i nie jest policjantem/żołnierzem twardzielem ;). Film bardzo dobry.

Tiw

A jest w ogóle ten film w internecie?

BeatryczeHolmes

Wall Street Oliveira Stone'a. Warto sobie przypomnieć, zwłaszcza że niedługo wchodzi druga część do kin.

egghead

"Jak długo jeszcze?" Fajnie gra upierdliwego gościa ;D

BeatryczeHolmes

Ma świętną rolę w Tożsamości - gra postać cichego "pizdusiowatego" męża, zupełnie inna rola od tych w których widziałem go dotychczas. Warto zobaczyć jak sprawdza się w odmiennej kreacji

BeatryczeHolmes

Koniecznie zobacz film PLUTON. Pozdro :)

BeatryczeHolmes

Przede wszystkim zapomnieliście o świetnej komedii z jego udziałem, mianowicie "Nic do stracenia", gdzie zagrał naprawdę przyzwoicie pewnego złego typka :P.. Kto widział doskonale wie, jak ten film bawi ;) ,a kto nie widział temu polecam !

aqu32

Bawi, ale nie ze względu na udział Johna. Tego jest naprawdę mało. "Nic do stracenia" polecam również...

http://www.youtube.com/watch?v=1juqa7Njj7w

BeatryczeHolmes

Polecam GANG DZIKICH WIEPRZY moze mały epizodzik ale za to jak niesamowicie zagrany :D:D:D

BeatryczeHolmes

Ja polecam ,, Pluton ,,

BeatryczeHolmes

w filmie "Pluton" pokazuje swój talent aktorski ;]

BeatryczeHolmes

"Ostatni Żywy Bandyta"

milowan

"Jak długo jeszcze" -komedia nawet nawet
"Pluton" swietny film polecam

BeatryczeHolmes

Intensywność - świetna rola seryjnego mordercy.

Mimo, że film robiony dla TV mega pozytywnie zaskakuje jakością i aktorstwem.

użytkownik usunięty
abem

dokładnie ;] polecam intensywność trzyma w napięciu jak skur*ysyn

BeatryczeHolmes

Genialnie, choć niewiele zagrał w "Plutonie".

BeatryczeHolmes

w "męskiej grze" ma całkiem fajną rolę dziennikarza sportowego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones