John C. McGinley

John Christopher McGinley

7,5
6 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John C. McGinley

chciałabym zobaczyc pojedynek dr Cox'a z Housem :D to by było cos :D


użytkownik usunięty
Wypasiona_Foczka

Buehehe, no, to by było genialne.
Ale byłabym za House'em. Łyknąłby kilka Vicodins i powalił Coxa xd

Właśnie na tym polega wyższość Cox'a... on nie potrzebuje żadnych "dopingów", żeby zmiażdżyć :]

Wypasiona_Foczka

jako ciekawostka
w jednym z odcinkow "scrubs" dr Cox sparodiował dr House'a

użytkownik usunięty
Peter_Kurten

kojarzysz może, w którym?
<za krótki><za krótki>

niestety, tylko tyle że w 5 albo 6 sezonie - to był dosłownie fragmencik i skojarzyło mi się po przeczytaniu tego tematu ;]

Dokładnie chodzi o odcinek 6x04 - My House
(:

jasuwenias

taak to było boskie ;D oglądałam prawie wszystkie odcinki Scrubs na comedy central i jakoś ten moment utrwalił się w mojej pamięci ;D niezłą laskę miał ;D

jasuwenias

Fajny był ten odcinek. Pamiętam jak Cox powiedział do swoich współpracowników, którzy zachwycali się Housem coś takiego: „I have a bad news. This is not a TV show, there are not any cameras over here, medical mysteries don’t happen every week and doctors don’t look like models” ;)

http://www.youtube.com/watch?v=1aZO0EE6sFQ

Wypasiona_Foczka

oglądam ten serial i od samego początku mam wrażenie że dr Cox jest wzorowany na postaci Housa

Maksis

hmm... chciałabym zauważyć, że Scrubs jest od 2001 roku nagrywany, a House od 2004. też oglądałam wszystkie odcinki Scrubs, i jestem na bierząco z USA w Dr. House i wiem, że Cox pojawił się już w pierwszym sezonie :)

Toille

w takim razie sorry za pomyłkę, nie zwróciłam uwagi na lata produkcji.

Maksis

Powiedział bym że jest wręcz na odwrót, zważywszy między innymi na wcześniej wspomniane daty.
Z resztą w samym serialu [scrubs], ordynator szpitala mówi do Coxa że jest zupełnie jak dr. House, tyle że nie utyka :D

A podobieństwo postaci jest rzeczywiście bardzo duże. Różnic na szczęście nie brakuje. House zawsze ogranicza się do krótkich przycinek i komentarzy. Cox to gaduła. Ma długie i nie potrzebne z punktu widzenia innych bohaterów serialu, ale za to bardzo zabawne monologi.

MarekZ

dokładnie zgadzam się :)

jeśli chodzi o mnie dodałabym, że Cox był w stanie założyć rodzine. nie wiadomo czy House'owi by się to udało...
Jestem w trakcie oglądania 8 serii Scrubs i Cox stał się rodzinny co można zobaczyć w ostanim odcinku 7 serii 07x11 :)

Wypasiona_Foczka

House nie miałby szans z Coxem... nie mówiąc już co by było gdyby staneła na jego drodze Jordan:d Pewnie kopnęłaby go w chorą nogę i odeszłaby:D

Redrum

hm. ciekawy to byłby pojedynek Cox & Jordan :D
niby to trwa cały czas, ale tak na prawdę bić się :D używać szpilek czy igieł :DD

Wypasiona_Foczka

pomyślałam o pojedynku: Cox - Hugh Jackman :D

Toille

nie bardzo kumam co ma Cox do Jackmana ?

Wypasiona_Foczka

cóż. źle zadane pytanie więc odpowiem dwoma odpowiedziami:
Cox jakoś nie lubi Hugh Jackman'a
Dlaczego? nie wiem

Toille

jak mówi Mr Garrison "nie ma głupich pytan, sa tylko głupi ludzie"

scrubsów ogladalam niewiele, przez co nie slyszałam nic o Jackmanie, stad moje pytanie

Wypasiona_Foczka

aa :) Cox zazwyczaj o nim mówie kiedy wypomina JD co bardziej go interesuje :) zazwyczaj kiedy odchodzi mówi: aa i Hugh Jackman :)

Toille

Gdyby doszło do spotkania Housa i dr Cox'a byłoby ciekawie :) Ten drugi zapewne zacząłby mówić, mówić i mówić (przeciągając wyrazy), a House zająłby sie swoimi sprawami zupełnie go ignorując.
Może gdyby tak do akcji wkroczyła Jordan i Cuddy, coś by się zaczęło dziać ;)

JLJD

Jordan-Cuddy
hm... ciekawie :D
stawiam na Jordan. jak to Cox kiedyś powiedział:
"ał, złość masz opanowaną" kiedy zbotoksowała sobie twarz i nie umiała okazywać uczuć :D

Wypasiona_Foczka

house by go zmiażdżył bez żadnego problemu, (tak oglądałem oba seriale)

jalda

Ja stawiam na Cox'a, obejrzalem juz na comedy kilka razy powtorki i z niecierpiwoscia czekam na osmy sezon od 10 pazdziernika :)

witek201

obaj są miszczami ciętej riposty i obaj mają swoich piesków na posyłki...
ale ja stawiam na Cox'a jest bardziej ironiczny i zabawniejszy od Housa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones