John BradleyXXIV

John Bradley West

7,6
7 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Bradley

Uwielbiam jego postać w "grze o tron',taka niezdara z niego

gothic_girl69

Ja też:) jest uroczy, a razem z Johnem Snow tworzą fajny duet:)

mamuna

jest irytującym nieudacznikiem

pumpkinhead

Wniosek z tego, że jest bardzo dobrym aktorem.:)

gothic_girl69

Bardzo dobrze odwzorowuje postać Samwela z książki. Dobrze dobrany aktor.

użytkownik usunięty
TomaszO1983

Zgadzam się z Panem, jednak postać książkowa jest bardziej tchórzliwa i żałosna. Pozdrawiam serdecznie.

Jeszcze bardziej ??? Toż to niemożliwe !!!

TomaszO1983

Zgadzam się. Bardzo dobrze odwzorowuje postać z książki

grzywa62

Jaki nieudacznik?! To Sam Zabójca!! ;)

melechesh

Dokładnie, brak chłopakowi pewności siebie, a w sytuacji zagrożenia się wykazał. Świetnie wykreowana postać. Nie każdy musi machać mieczami.

gothic_girl69

aktorem może i jest dobrym ale jego postać w Grze o Tron doprowadza mnie do szału,ten jego denerwujący głosik tępa mina ,uśmieszek kmiota spod wiejskiej knajpy gdy chce wysępić złocisza na bronka ,masakra pierwsza postać z tego zacnego serialu której łeb powinien zawisnąć na Wielkim murze.

przemas123

taki dokladnie jest w ksiazce :) aktorem jest pierwszorzednym bo taki wlasnie jest w ksiazce j tam go uwielbiam i aktorsko to kilka poziomow wyzej od Jona /: M A S A K R A

gothic_girl69

Nienawidzę tej postaci w filmie. W książce pewnie bym go polubił, ale w filmie jest dla mnie beznadziejną postacią, miałem nadzieję, że zginie. Te jego żarciki i uśmieszki. Irytująca postać. Niech ginie jak najszybciej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones