John BarryI

John Barry Prendergast

8,0
3 148 ocen muzyki
powrót do forum osoby John Barry
użytkownik usunięty
hr_dooku

Też czasami sobie zadaje podobne pytania, ale Barry i reszta jego kolegów kompozytorów są poza setką z wiadomych względów: Zimmer, Mansell, Tiersen, rockowi muzycy i azjatyckie kobietki w TOP100, na przypadek najgorszego rankingu na FW szkoda słów.

Jeszcze taki Steve Jablonsky nad nim. No wstyd.

użytkownik usunięty
hr_dooku

O właśnie zapomniałem o Jablonskym i o Raminie Djawadim, jest jeszcze najgorszy kompozytor czyli Tyler Bates który jest wyżej od Rózsy i Steinera.

Jerry Goldsmith jeszcze niżej do Barry'ego...

Mansell akurat wg mnie jest świetny, Zimmer to autoplagiaty, Tiersen to widmo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hr_dooku

Każdy kinoman zna przynajmniej kilka jak nie kilkanaście utworów, ale chyba mało kto wie że kompozytorem jest jedna osoba. Świadczy o tym mała liczba oddanych głosów i jeszcze mniejsza wątków. No cóż my mamy Kilara, a reszta świata Johna Barry, co nie znaczy, że reszta świata nie podziwia również Wojciecha Kilara.
Też mnie to dziwi, że fakt jest taki, że Filmweb nie jest żadnym miernikiem wielkości, a co najwyżej popularności głównie wśród małolatów.
Owszem niektóre pozycje w rankingu kompozytorów są jakimś totalnym nieporozumieniem, nawet w pierwszej 10. Są osoby, które chyba nie stworzyły żadnej muzyki do filmu. Rozumiem że jest jakiś wzór do wyliczenia pozycji w rankingu ale np na takiego Pattona oddało tylko 503 osoby i jest obecnie na 6 miejscu. ( a chyba jest taka zasada by znaleźć się rankingu trzeba mieć minimum 1 tyś głosów) A jeszcze niedawno pod koniec 2013 był na.... pierwszym miejscem... ! Czyżby miał fana / fanów wśród pracowników portalu FIlmweb?!
Chciałabym to zrozumieć jakim cudem jest tak wysoko!
Dlatego ten cały ranking trzeba olać bo to jakaś ściema!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones