Joel Kinnaman

Charles Joel Nordström

7,5
19 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joel Kinnaman

Od niedawna czytam książki Jo Nesbo o policjancie Harry Hole. I dla mnie Joel Kinnaman to właśnie on jak czytam książkę to właśnie jego widzę. Jak powstanie oczywiście film Pierwszy śnieg a wy jak myślicie ?

delenae

Taki filmowy Harry byłby idealny :)

delenae

Zgadzam się z Tobą! :) Też obsadziłam go w tej roli w mojej głowie.

delenae

Mi na Harry'ego bardziej pasuje Til Schweiger w młodszej wersji albo Alexander Skarsgard

Lena_88

Joel Kinnaman to był mój też pierwzy wybór ale też dla mnie idealny był by Nikolaj Coster-Waldau co w na to ?

delenae

Właśnie! Coster-Waldau byby świetny w tej roli:)

delenae

"Czerwone gardło" i właśnie"Pierwszy śnieg" to chyba jego najlepsze książki. Co do aktora który mógłby wcielić się w postać Hole`a to Til Schweiger chyba najodpowiedniejszy.

Sleptik87

Schweiger jest zdecydowanie za niski i kompletnie niepodobny. Nie ma skandynawskich rysów, charakterystycznej budowy ciała, ma za ciemne włosy.

delenae

za ładny

delenae

Ludzie, wiecej wyobrazni to musi byc ktos powazniejszy :) dla mnie do tej roli tylko Liam Nesson

delenae

Gdyby mieli zacząć ekranizować, to na pewno nie zaczęliby od "Pierwszego Śniegu", ale raczej od "Człowieka Nietoperza".

fabcio93

A jednak prawdopodobnie zaczną od dupy strony czyli "Pierwszy Śnieg".
Kinnaman mi nie pasuje na Harrego, który mi się kojarzył raczej z gościem, który miał twarde rysy twarzy.

lestek190

Mi też Kinnaman kompletnie nie pasuje. A skąd info, że mają robić ekranizację i akurat ma to być "Pierwszy śnieg"?

delenae

a czym ci przypomina?
zachęciłeś/łaś mnie do przeczytania tej serii :D

delenae

Pierwszy film wyjdzie pod tytułem Blood on Snow w jednej z rol głownych ma zagrać Di Caprio, ale nie Harry'ego Hole

delenae

Joel Kinnaman jest za młody i za ładny do roli Harrego.
Mówicie, że "Pierwszy śnieg" ma być zekranizowany? Hmm, troche dziwne zważywszy na to, że to dopiero siódmy tom z całej serii o Harrym Hole...Mogliby zacząć od "Człowieka nietoperza"...

delenae

W "Nocnym pościgu" podobny jak dwie krople wody. Lepszego kandydata nie będzie.

Zresztą na podobnej zasadzie uważam, że Michael Fassbender urodził się do roli Toma Waalera, a Cillian Murphy do roli Mikaela Bellmana.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ac/3e/6b/ac3e6bd061e0765b1933462d8e537 1aa.jpg

użytkownik usunięty
delenae

Harry u Nesbo ma nadwagę, pije i ma pół wieku na karku.

Zalezy w ktorej czesci. W ksiazkach jest wziety pod uwage uplyw czasu, (podobnie jak np. w kryminalach Marka Krajewskiego, czy Mankella) wiec w pierwszej czesci Harry Hole jest szczuply i przed 30-tka. A ze czesci jest juz kilkanascie...

delenae

Duzo po czasie od Twojego posta,ale od niedawna jestem fanką Jo Nesbo i Harry Hole więc zaczęłam czytać komentarze. Już na pewno wiesz, że kręcą "Pierwszy śnieg" a harrym jest Michael Fassbender. Moim zdaniem pomyłka.Jednak zobaczębotobardzo dobry aktor jednak wizualnie nie pasuje zupełnie. Podobnie jak Ty widziałam w tej roli Kinnamana, ale pewnie uznali,że Fassbender jest bardziej znany i gwarantuje oglądalność,jakby sam Harry Hole była za mało popularny:) Kinnaman był rozważany.Pasuje idealnie. Szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones