Joe Bastianich

Joseph Bastianich

7,1
40 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joe Bastianich

Brak mi słów by opisać sposób zachowania i postępowania Joe'a Bastianicha !

Wielki szacun PANIE JOE ! JOE jesteś Geniuszem !

Masterchef sezon 1 odcinek 10 (sorka ale nie mogę wkleić linku bo regulamin zabrania).

tomucho77

Chamowaty, snobistyczny buc, ale... też Go lubię :).

creep_

Twój opis Joe nie pasuje do realiów 10 odcinka Masterchefa.

tomucho77

Przypomnisz o co tam chodziło? Joe czasem pokazuje bardziej ludzką twarz, jak każdy zresztą ;]. Dla dzieciaków w Junior MCh też był miły.

PS. Czy my mówimy o polskim MCh (bo ten kojarzę, z hamburgerami)?

creep_

Tak mówimy o polskim Mch ... szczegółów nie pamiętam ale tak ogólnie był milszy niż sama Gesslerka.

tomucho77

Gesslerowa gościnnie / za granicą też odkryłaby pokłady większego człowieczeństwa i wyrozumiałości, to normalne. Rodzime produkcje to już co innego (chociaż np. australijski MC jest tak miły i letni, że aż mdławy, polski MC też jest dużo bardziej lajtowy od wersji amerykańskiej). Z tego co kojarzę to Bastianich w wywiadach po programie w PL zrobił na mnie nie najlepsze wrażenie, dziwiąc się np., że w Polsce można dostać dobrej jakości produkty (wina itd.). Niby chwalił Nas za to, ale mnie tylko zirytował. Nie wiem ile lat musi minąć, żeby PL uważano za normalny, europejski kraj. Ale to powszechna ignorancja, więc Bastianich się tu szczególnie jakoś nie popisał. Chociaż jak na deklarowanego wszem i wobec Włocha (choć z Ameryki) mógłby mieć większe pojęcie o współczesnej Europie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones