Jodie Whittaker

Jodie Auckland Whittaker

6,7
3 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Whittaker

Bałem się że gdyby Doctor przemieniłby się w kobietę to bym zrezygnował z oglądania mojego najukochańszego serialu. Jednak ten wybór mi przypadł zwłaszcza filmik w jaki sposób przedstawiono nam nowego Doctora. Cudeńko! Wiem może przedwcześnie się jaram ale jednak ulżyło mi że Doctor jest młodą i ładną babką! :-D

Aldaron87

Nom, pierwsza klasa to było. Niby tylko minutka, ale ekstra :)

Capitano_S

Nie mogę przestać oglądać tego klipa :-D uzależniłem się!

użytkownik usunięty
Aldaron87

Miałam identyczne obawy co do kobiety - Doctor, ale teraz również jestem zauroczona klipem i Panią Doctor! <3 : )

Aldaron87

Ja z kolei zniechęciłam się przez to do serialu. Następnym Doctorem niech w takim razie będzie niepełnosprawna, lesbijka-azjatka żeby na pewno nikt nie poczuł się urażony. Poprawność polityczna w tym serialu przeszła swoje granice.
Żeby nie było - do samej aktorki nic nie mam, całkiem ładna no i chyba dość zdolna skoro zdobyła tę rolę.

Emmms

Doctor w przedostatnim odcinku odnosił się na temat postrzegania przez ludzi płci. Nie ma tu żadnej poprawności politycznej tylko coś czym ten serial jest czyli różnorodność. Musi nas nieustannie zaskakiwać. Nie Doctor nie będzie niepełnosprawną, Azjatką lesbijką :-)

Emmms

Poprawność polityczna jest wyrażana bardziej wyraźnie w doborze towarzyszek: Martha i Bill, Donna z nadwagą. Bill właściwie trzeba by wpisać dwa razy.
Kolejna powinna być Azjatką... Albo Azjatą???

Emmms

Jestem osobą, którą tego typu poprawne politycznie chwyty mocno odrzucają, ale w przypadku wyboru Jodie na Doktora nie poczułam się ani odrobinę zniesmaczona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones