Jodie Comer

Jodie Marie Comer

8,5
10 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Comer

Nie mam pojęcia skąd ją znam, ale nie mogę się pozbyć tego wrażenia, że już ją gdzieś widziałam. Niestety nie kojarzę jej z żadnego z jej seriali ani filmów. Czy ktoś jeszcze tak ma? Jak myślicie do kogo jest podobna?

Olgini

Dokładnie mam to samo. Ma coś Kurdej-Szatan i Gorczycy jednocześnie.

Bokciu

Mi przypomina partnerkę Koterskiego ;)

Olgini

Jeżeli widziałaś "Śmierć nadejdzie dziś", to mogłaś ją pomylić z Jessicą Rothe z tego właśnie filmu. Ja myślałem, że to ta sama aktorka.

Zloty_Deszcz

faktycznie bardzo podobna, możesz mieć rację

Olgini

My wczoraj oglądając pierwsze odcinki pokolei wymienialiśmy do kogo jest podobna, najpierw padło Scarlett Johanson, potem Charlize Theron, potem Margot Robbie... Ale to ciągle nie to! Też nieustannie mam wrażenie, że gdzieś ją już widziałam, ale mój filmweb tego nie potwierdza

asiolek88

mi przypomina byłą żonę J. Deepa, tę Amber coś tam

asiolek88

Agnieszki Wlodarczyk Ci nie przypomina momentami?...taki mix Ani Wyszkoni z Wlodarczyk w sensie urody oczywiscie :)

Olgini

Jak dla mnie bardzo podobna do Pauliny Krupińskiej

Olgini

Anna Rogowska, tyczkarka.

Olgini

ja widze Agnieszke Wlodarczyk :)

Olgini

Mi przypomina Britney Spears (wlasnie ogladalam teledysk “Sometimes”) i Anne Wendzikowska ;)

Olgini

Na moje oko ona jest klonem Joanne Whalley :)

Olgini

Cała Magda Koleśnik

Olgini

Wg mnie podobna do Katherine Heigl z Roswell w kręgu tajemnic

maryjools

@maryjools Ooo dokładnie mi też tylko że z "27 sukienek" no normalnie młoda Katherine Heigl

Olgini

Karolina Way of Blonde

Olgini

Jest bardzo podobna do Aktorki Annabelle Wallis

Olgini

A moze do Ann Taylor Joy?

Olgini

Betty Gilpin, niby zupełnie inny typ urody, ale jakoś kojarzą mi się ze sobą

ARSENDISidm

Moje pierwsze skojarzenie jak ją zobaczyłem w Ostatnim pojedynku to że wyglada jak córka Melory Hardin czyli serialowej Jan z The Office.

Olgini

Wygląda jak Magdalena Koleśnik. Identyczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones