Joanna Krupa

6,2
171 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joanna Krupa

jest cudowna, w pelni naturalna, fantastyczna, nie widzialem piekniejszej od niej, oby czesciej bylo ja widac na duzym ekranie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maggie1980

To że ty nie uważasz jej za najładniejszą, to nie znaczy że on nie może. Trochę szacunku dla gustu innego człowieka.

soledad

Skoro jest taka naturalna to co robi botox w jej japie?

użytkownik usunięty
soledad

jest cała zrobiona, jeśli chodzi o wygląd, a zachowanie dość naturalne- fakt.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punkie_xd

Nie jest najpiękniejsza... Solara, botox, tapeta, sztuczne cycki...

nowotworek123

Sami chirurdzy plastyczni na tym forum to ciekawe;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miss_4

Wyczuwam zazdrość niah niah niah

Dzida_86

Właśnie mam czego zazdrościć, bo mi niczego nie brakuje. Chyba, że silikon zamiast mózgu:)

użytkownik usunięty
soledad

heh biedne naiwne dzieciaczki. Większość aktorek miała operacje plastyczne w tym nawet sama Marylin Monroe. Trzeba być naprawdę ślepym by powiedzieć, że Krupa jest naturalna. A jej zachowanie w top model jest po prostu żenujące. Facet, który powie że Krupa jest sztuczna i oprócz cycków nic sobą nie reprezentuje- to pedał. A jak kobieta negatywnie się wyrazi o dżoanie to od razu, że jest zazdrosna ;) heh

soledad

to się lepiej zawahaj i nie stwierdzaj idiotezes, zresztą sądząc po twoim nicku to jesteś dziwny, kolesie nie miewają takich nicków

soledad

Ja uważam, że owszem, bardzo ładna z niej dziewczyna. Czy naturalna - nie jestem w stanie tego określić i szczerze mówiąc mało mnie to interesuje. Jedno co mogę stwierdzić - aktorką jest fatalną. Naprawdę. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak źle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones