Joanna Krupa

6,2
171 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joanna Krupa

Ona jest szczera i pokazuje prawdziwe uczucia moim zdaniem, nic nie udaje jest sobą i to jest fajne w niej.Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Ona mieszkała od dziecka tam za Oceanem więc trudno jej teraz dobrze wymawiać nasz polski. Nie dziwcie się. Dobrze, że cokolwiek chodziaż umie wypowiedzieć.

binkusi

Jak ona jest naturalna i szczera to ja jestem PAPIEZ

Maggie1980

jest naturalna i szczera więc możesz zostać papiezem ;p

binkusi

albo papieżynką :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maggie1980

Od Papieża to się odkrzań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
binkusi

tak ? gadasz bzdury.... jeśli się na prawdę chce znać język ojczysty to się go zna, ona widać nie chciała... dla chcącego nic trudnego
może i uczucia prawdziwe, ale wygląd to już nie, co widać an zdjęciu profilowym i aktualnych fotkach... chodzący plastik
a najlepiej to ją podsumowały Trinny i Susannah http://www.pudelek.pl/artykul/31393/krupa_to_polski_odpowiednik_jordan/

pixi222

Po pierwsze nie jestem jakąś jej mega obrończynią:) Ale pisze to do wszystkich krytykujących jej język. Obejrzyjcie sobie na YouTube program z Januszem Kamińskim "Udacznicy". Gość wyjechał do USA mając dwadzieścia parę lat... A mówi tak jak mówi...I to jest akurat bardzo SMUTNE...

Pat1991

powinien się wstydzić :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pixi222

ludzie dałam link do pudelka, bo tam była akurat wypowiedź Trinny i Sussanah o Krupie. A wydaje mi się, że one świetnie Krupę podsumowały....
A w ogóle co to za gwiazda, która ani grać nie umie, ani śpiewać ?! PREZENTERKI TELEWIZYJNE TO NIE GWIAZDY. Modelki zresztą tez nie....

pixi222

bzdura! ona jest piękna zazdrościsz nie?

binkusi

nie, ładna może i jest, ale ubrać się nie potrafi :P

binkusi

Masz rację, zobaczyłam ją dopiero w programie Kuby Wojewódzkiego i uważam, że jest całkiem sympatyczna. Ludzie, którzy negatywnie się o niej wypowiadają są po prostu zawistni i muszą skrytykować kogoś komu się powodzi lepiej i robi to co lubi.

codadeldiavolo

w usa była niki, w polsce przyjechała i wielka gwiazda, a ty wogóle wierzysz w takie głupie programy??? sorry ona mogła przecież udawać fajną, znasz ją osobiście???

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie znam, napisałam to co myślę i tyle, a przecież Ty też jej nie znasz, więc jak możesz pisać, że udaje. Widać, że Ty jej zazdrościsz.
Nawet nie wiedziałam, że jest gwiazdą, raczej po prostu jest teraz popularna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

skoro tak jej nie lubisz to po co wchodzisz na jej profil:) życzę owocnych poszukiwań dziewczyny:)

codadeldiavolo

nic, kazdy wypowiada swoje zdanie, na każdym profilu są negatywne i pozytywne komentarze, nudne by były tylko pozytywne nie??
hmm szukać, na jedną noc czy tak na ludzie to tak, na związek albo miłość to może za jakiś czas :)

Schizofrenik_XXI_wieku

piersze slowa twojego postau znakomicie cie okreslaja.
ps zaprzestani pisania na tym portalu bo jestes nic nie znaczacym hejterem.ktory zrobil sie b nudny.

sanczopansa

o ten się tu przypałętał hahah

Schizofrenik_XXI_wieku

w Usa nie była wcale nikim !! występowała w tańcu z gwiazdami brała udział w wielu sesjach. To chyba dobrze, że Polacy ją tak przywitali tutaj nieprawdaż? chyba gdzieś musiała się dorobić tej pięknej chałupy co ma!!!! a w Polsce by się nie dorobiła. W sumie dobrze ja tam się cieszę.Niech się każdemu żyje fajnie. tak na prawdę każdy marzy o tym o tym by mieć pieniądze bo bez tego w świecie ani rusz! Krupa jest śliczną kobietą bez makijażu na pewno jest równie cudna. Nie bądźcie zawistni. To jest szczera babeczka ma swoje zdanie i to jest fajne. Pomaga zwierzakom, ma dobre serducho. Gratulacje dla niej!!

użytkownik usunięty
binkusi

Dobrze ze w ogóle wie gdzie jest Polska. Większość amerykanów tego nie wie ;).

użytkownik usunięty
binkusi

też nie rozumiem, czepiają się bzdur

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones