Jerzy Kamas

8,1
10 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Kamas

jak to możliwe, że o aktorze, który reprezentuje tak wysoki poziom aktorstwa jest jakoś
dziwnie cicho... Smutna prawda, że dziś o prawdziwych talentach nie mówi się wiele. JA
tego PANA darzę ogromnym podziwem, szanuję i cieszę się, że miałam okazje rozkoszować
się możliwościami aktorskimi na szklanym ekranie.
Czapki z głów!

Magdalena_filmweeb

Pewnie dla tego , że to (mimo sporej filmografii) jednak aktor głównie teatralny.
Zresztą teraz jest już dobrze po siedemdziesiątce , zapewne już na emeryturze i grywa sporadycznie.
Swoją drogą w jakim filmie z ostatnio u nas kręconych , widziałabyś takiego aktora ?
Ja nie widzę dla niego roli.
A że się nie bierze za jakieś chałtury to i lepiej.

nightgale

Przyznaję rację.
Po prostu marzy mi się, że skoro nie mówimy nic o aktorach tego typu, bo... (nie wiem do końca jak to określić) np. nie ma sposobności, to o jakiś pseudo-talentach też nie będzie głośno, bo ktoś tam złamał paznokieć. Z jednej strony ktoś powie, że to utarty frazes, ktoś, że wręcz utopijny wymysł. A ja tak mam i już.

Magdalena_filmweeb

a słyszała o czymś takim jak emerytura ? Człowiekowi po dziesiątkach latach pracy chyba należy się odpoczynek w zaawansowanym już wieku, chociaż obserwując pomysły miłosciwie nam panującej władzy w przyszłości wszyscy będą musieli pracować aż do śmierci, póki ostatnie siły ich nie opuszczą jak w obozie koncetracyjnym a póżniej do umieralni na zastrzyk z fenolu

walkirium

Po prostu przed tym jak mi dadzą ten legendarny juz zastrzyk z fenolu chciałabym rozkoszować się porządnym kinem, z takimi aktorami jak Pan Kamas w rolach głównych.
Skoro jeszcze w 2010 przyjął epizodyczną rolę w ,, Różyczce `` to myślę, że z tą emeryturą to jeszcze nic pewnego. bardziej może chodzić o brak propozycji, ale to tylko moje skromne przypuszczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones