Jerzy Cnota

Jerzy Feliks Cnota

7,6
4 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Cnota

Dziś dołączył do większości ekipy z Janosika (Perepeczki, Bilewskiego, Czechowicza, Kociniaka, Łącza i innych...)
Trzymej sie chopie....

użytkownik usunięty
tommy_16

Stara gwardia się wykrusza. Smutne, bo człowiek ma sentyment do starych seriali i do tych ludzi. 2016 zbiera żniwo i to mega. Kowalewski, Pietraszak, Pokora, Pyrkosz, Tym, Kaczor też już w podeszłym wieku. Oby żyli jak najdłużej.

zgadza się wykrusza się stara gwardia. Ja mam ogromny sentyment do starych seriali i do tych starszych aktorów.

Kowalewski żyje idioto...

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Komentarz zgłoszony do odpowiedniej instytucji z art 212 KK paragraf 2. Zobaczymy czy taki kozak jesteś w świecie.

Instytucja to JA.

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Kochasz mnie jeszcze ?

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Obsrałeś zbroję, nie mów ze nie.

Pocałuj mje w dópę obsrańcu...

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Łykaj bąka i kabana cvelu

Czekam na te twoją Milicję.

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Najbardziej z ryb to lubię kiełbasę

tommy_16

ach jo...chłopaki sypią się jak stare budownictwo,aktorzy z krwi i kości, nie to co dzisiejsze plastikowe aktorzyny,no cóż kończy się pewna epoka...gang Janosika już prawie w komplecie u Świętego Pietra.

użytkownik usunięty
Tow_stop_eran

I tak naprawdę zostali tylko Janusz Kłosiński vel Kuśmider i Witold Pyrkosz vel Pyzdra.

Jeszcze z żyjących głównych została Ewa Lemańska vel Maryna

użytkownik usunięty
dj_carlos

Nono. Zapomniałem. Ale nie ma co, skład z Janosika wykruszył się jak mało z którego innego serialu. To już z Czterech pancernych żyje więcej aktorów, choć serial parę lat starszy.

No i Pyrkosz juz zmarł i teraz zostali z ekipy Janosika tylko 2 osoby..ehhh

tommy_16

No i ciekaw jestem, kto zastąpi tego aktora grającego Kopcińskiego?

tommy_16

Ja będę go kojarzył przede wszystkim jako aktora komediowego. Widziałem go w "Byzuchach", "Kant-polu" czy "Bajzel po polsku". Wiadomo że to filmy raczej amatorskie ale pan Jerzy fajnie w nich zagrał, miał talent do takich komicznych ról. Chętnie obejrzę jeszcze jakieś komedie z jego udziałem. Sprawiał też wrażenie sympatycznego, podobnie jak cała ta "swojska" ekipa. I pisze to "gorol", co w tym przypadku może mieć znaczenie. Dość już tej bezmyślnej i bezzasadnej wrogości. Sztuka ma jednoczyć.

guliver_filmweb

ja też będę go kojarzyła jako aktora komediowego. Bardzo polubiłam go za ,, Janosik" i za ,, Świat według Kiepskich " jako Kopciński bawił mnie do łez, nie przepadam teraz za Kiepskimi odkąd jest Jolasia ale oglądałam kilka odcinków i Jerzy Cnota ratował ten serial.

tommy_16

Nie będzie powrotu Kopcińskiego. Był taki odcinek, że zmarł Kopciński

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones