Jeremy JacksonI

Jeremy Jackson Dunn

6,5
102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Jackson

pamiętam go jako dzieciaka w słonecznym patrolu,a teraz taki na koksowany od tych sterydów,choć w sumie nie wygląda źle aż tak,przynajmniej jak widziałem go w gwiazdy na odwyku jako uzależniony od sterydów,a wcześniej od metaamfetaminy,mam nadzieje tylko że rzucił sterydy i prochy i ma już to za sobą,bo szkoda byłoby go,z powodu sentymentu i tak zwyczajnie po ludzku,trzymaj się jeremy !

dj_carlos

nie wiem jak ludzie nie boją sie takich rzeczy brać,co oni sobie wyobrażają że będą Bogami do jasnej cholery???

Sol1987

ale chodzi ci o sterydy czy narkotyki?,bo jesli chodzi o sterydy to jeremy jest jedynym aktorem o którym słyszałem który miał z tym problem nie licząc dwayne'a johnsona ale w sumie to wrestler który gra w filmach a tam prawie wszyscy się koksują ...a co do prochów to sama pewnie wiesz że połowa hoolywood tam ćpa czy ćpała,więc dla nich to normalne,o ile nie przekraczają pewnych granic i zaczynają nadużywać tych ''substancji'' doliczam do tego też leki od których też można się uzależnić i przedawkować,najlepszy przykład heath ledger,a wracając do twojego pytania czy uważają się za bogów..no cóż mają kasę i nie wiedzą co z nią zrobić i dlatego piją,ćpają i nadużywają silnych leków dotego np.jak w przypadku mela gibsona jego alkoholizm jest połączony z depresją,podobnie było z śp.robinem williamsem . taka jest moja opinia jak na to wszystko patrze,a obserwuje trochę hoolywood,zgadzasz się ze mną?

dj_carlos

i to i to.

dj_carlos

tak zgadzam ludziom którzy maja baaardzooo duzo pięniędzy przewraca się totalnie w głowach,a najbardziej mi żal Mela Gibsona,ale po tym co zrobił swojej żonie straciłam do niego szacunek.wstydził by sie.

Sol1987

co do mela,to ja sam napisałem temat na filmwebie o nim pt."dwie strony medalu-aktor a życie prywatne'w której rozróżniam gre aktorską,w której jest mel świetny a życiem prywatnym gdzie jest dla mnie zwykłym zerem, ponieważ jest antysemitą,alkoholikiem,homofobem,mizoginem(osoba która nie lubi kobiet),chrześcijańskim hipokrytą,i damskim bokserem,i te wszystkie "ekscesy"usprawiedliwia chorobą afektywno dwubiegunową i wspomnianym alkoholem,ale troche przynajmniej po pasji uwinęło mu się noga,bo żydów obraził jak złapała go policja po pijaku a tam wiadomo że oni żądzą to przez kilka lat nie grał,a co do bycia damskim bokserem to la mnie najgorsza jego wada,tym bardziej że jako super konserwatywny chrześcijanin powinien dawac przykład i przede wszystkim się nie rozwodzić,przez co wogle miał ze swoim księdzem z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X .więc co ja ci powiem więcej...holywood na tym polega że widzimy tych aktorów myślimy że prywatnie są fajni goście a prywatnie taki walt disney np.był atysemita i PEDOFILEM !.kładł małe dzieci sobie na kolana specjalnie,a dzieci wyraźnie czuły że mu stawał,a chaplin też nie lepszy jedna jego żona co dziś przeczytałem miała 16 lat gdy on miał 35 a inna miała 17/18 a on miał wtedy 66!,zresztą też czytałem na przykładzie jednego byłego aktora dziecięcego że w hoolywood działa silne lobby pedofilskie i gadał on,corey taylor ten aktor że musiał dawac dupy niektórym ludziom z branży by grać,krótko mówiąc tam panuje sodoma i gomora,kiedyś byłem zachwycony hoolywood,ale gdy dostrzegam ile tych mają grzechów to normalnie ręce opadają,sorry że tak się rozpisałem xd

dj_carlos

duzo pierdo.lolenia w tej wypowiedzi

Widz_30

Sam pier.dolisz i to w zdecydowanie krótszej wypowiedzi ( a właściwie marnego trollingu)... no to pokazałeś czym jesteś xP

dj_carlos

poerdl. isz jak potłuczony

dj_carlos

Kolejny g*wnowpis widza 30,świadczy o tym co pisałem że to marny i nędzny troll. Nawet ten d.ebil nie wymyślił czegoś nowego tylko on to samo ""pie.rdoli jak potłuczony"...Takie z*jeby co mają ujemne IQ powinny mieć zakaz wypisywania się ! ..Jakiś test na inteligencję czy takie coś.Swiat żałuję pewnie że coś takiego świat stworzył w ogóle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones