Jensen Ackles

Jensen Ross Ackles

9,1
7 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jensen Ackles

Dlaczego on wam się tak podoba? Co w sobie takiego ma, że go tak uwielbiacie?

pomysl_o_mnie

Zakładam, że część uwielbia nie jego, a Dean'a. No cóż, kobiety kochają facetów którzy kreują się na drani, mają ten typ humoru, a w głębi są wrażliwi chociaż się do tego nie przyznają..:) I do tego są przystojni..

LadyAnna6

Boże , ile jest postaci aktorów którzy zachowują sie jak dranie itp? Zobacz ile przystojnych aktorów jest na tym świecie i jakoś nie wszystkich lubią , więc to że go lubie to nie ze względu na to czy jest przystojny i czy jest draniem..jest przystojny,ale nie on jeden ..ja go uwielbiam za to , że jest urpczy , zabawny , na spotkaniach z fanami świetny..jest po prostu genialny <3 nie znam go na żywo , więc nie wiem jaki jest naprawde,czy to jak zachowuje sie przy fanach to jakaś jego inna strona , ale po tym jaki jest przy fanach moge wywnioskować , że to naprawde świetny facet ;) ja oddałabym wszystko żeby spotakać JENSENA , a nie DEAN'A , dziękuje, pozdrawiam

martusia0293

Zauważ proszę, że na samym początku napisałam "część". Nie napisałam "większość", nie napisałam "połowa", nie napisałam nawet "dużo kobiet". "Część" możne oznaczać 5 osób na 1000 i dokładnie to miałam na myśli. Autor zadał pytanie, na które odpowiedziałam dając jeden z tysiąca możliwych powodów. Jedni kochają go za grę aktorską, inni za charakter a jeszcze inni właśnie za Dean'a.

pomysl_o_mnie

1) jest przystojny
2) na spotkaniach z fanami sympatyczny i trochę nieśmiały
3) potrafi grać na gitarze :D
4) umie śpiewać (będzie ze znajomymi wydawać album)
5) to dobry aktor
6) dojrzały mąż i ojciec

Ale jeśli chodzi o świat SPN to i tak wolę Jareda :)

pomysl_o_mnie

jest po prostu taki zwyczajny mimo popularności umie się zachować,nie jest Bogiem,ale jest ładny i ma zajebisty charakter,a to rzadko idzie w parze... <3 :)

pomysl_o_mnie

Jeżeli pytasz, czemu się podoba, to zapewne chodzi o wygląd. Mi osobiście podoba się po prostu. Nie zawsze gustuję w facetach którzy dla wielu kobiet są "ideałami", ale z zasady wiem, że czym mężczyzna starszy, tym przystojniejszy. Tak jest w przypadku Jensena- jak z dobrym winem! ;)

klaudyna96

A ja uważam, że jak był młodziutki też był słodki i pociągający :D

pomysl_o_mnie

* Jest bardzo zabawny!
* Wspaniały na spotkaniach z fanami.
* Umie śpiewać i grać na gitarze.
* Bardzo dobry aktor
* Bardzo przystojny.

pomysl_o_mnie

Jest przystojny. Utalentowany. Ma cudowny glos, swietnie gra na gitarze i jest wspanialym aktorem. Jest tez zabawny, czasem niesmialy. Widac, ze slawa nie udezyla mu do glowy. Wciaz jest normalnym facetem i nie stal sie zadufanym w sobie dupkiem. Po prostu jest soba i jest cudowny. Na spotkaniach z fanami rowniez jest wspanialy. Bywa niesmialy. Co rowniez wskazuje na jego kozysc, bo wiele slawnych osob zupelnie traci te ceche. Poza tym, pomimo swojego wieku wciaz jest bardzo, bardzo przystojny, w przciwienstwie do niektorych mezczyzn, z wiekiem nie staje sie malo atrakcyjnym staruszkiem, tylko wiek dodaje mu uroku. W kazdym wieku wyglada wspaniale.
Moge w nieskonczonosc sluchac jego glosu. Gdy widze jego usmiech, tez sie usmiecham i staje sie o niebo szczesliwsza. A gdy slysze jego smiech... Nie ma nic wspanialszego! Poza tym, zazwyczaj wstydze sie swojego glosu, lecz gdy np. ogladam filmik, w ktorym on spiewa, to nie obchodzi mnie, czy ktos mnie slyszy, czy nie. Po prostu, nie moge sie wtedy powstrzymac, i spiewam razem z nim.
I choc moze wam wydawac sie to dziwne, bo nigdy go nie spotkalam, itd. to musicie wiedziec, ze nawet nie spotykajac go, zdazylam juz naprawde go poznac (przynajmniej tak mysle).
Jestem szczesliwa, gdy widze, ze on jest szczesliwy. Moze i przesadzam, ale... Naprawde, nie interesuje mnie to jak bardzo daleko jest on ode mnie. moze na zawsze pozostanie jedynie jednym z moich marzen, ale nawet jesli to beda to jedne z moich najwspanialszych marzen.
Moim najwiekszym marzeniem jest spotkac go. Chcialabym go kiedys poznac. Czasem naprawde doluje mnie fakt, ze mi tak bardzo na nim zalezy, a on nawet nie wie ze ja istnieje. A nawet jesli bym go spotkala, i tak bylabym zapewne, dla niego jedynie dziewczyna, ktora zobaczyl raz w zyciu, i o ktorej pewnie szybko zapomni. Jest moim idealem mezczyzny. Zabawny, dojzaly, oraz przykladny, kochajacy ojciec. Chcialabym go kiedys poznac, ale tak naprawde poznac. Nie chcialabym by byla to jedynie przelotne, krotkie spotkanie, a chociazby, dlugotrwala przyjazn. Mam nadzieje, ze uda mi sie, chociazby choc raz go zobaczyc.

nearly

Na pewno wszystko z tobą w porządku?

n0_thx

Jak przeczytałam to zadałam sobie to samo pytanie ;P Co kurcze jest z tym światem nie tak?...

n0_thx

Nastolatka... Kazda normalna nastolatka to przeszła :)

n0_thx

Matko jak dobrze, że ja nie jestem już nastolatką:D ufff

nearly

Ooooooooooo jaaaaaaaa. Jakie młodzieńcze frustracje xd o ile to nie troll. Ale dobrze wiedzieć, że są ludzie którzy mają bardziej nasrane w głowie niż ja

Ale fakt, Jensen to ciacho jakich mało.

Aeternum

Jezusie, po co Ty to odkopywałaś </3

pomysl_o_mnie

Bo ma cudowny uśmiech , grając Deana jest taki seksowny , aragoński , itepe ;p

pomysl_o_mnie

Jestem hetero facetem i nawet ja bym mu się nie oparł.

Deemer

Hahahahhah :D Padłam ;D A Jensen jest zajeeebisty <3 Kocham go za całokształt :*

sandra_Debska

Ma świetną mimikę twarz , potrafi grać twarzą doskonale co jest nie lada sztuką i wskazuje na to, że jest dobry aktorem, ale utknął w roli Deana i niestety nie możemy go zobaczyć w innych odsłonach.

owieczka

No niestety prawda.. A szkoda bo gorsi aktorzy się wybijają a on utknął. Choć dobrze, że w takim świetnym serialu a nie w jakiejś operze mydlanej ;| Ciekawa jestem jak potoczy się jego życie po zakończeniu serialu..

Deemer

hahahah

pomysl_o_mnie

Jest głupkowaty, a to rozbraja. No i postać którą gra w serialu trafia w wypaczone gusta kobiet.

użytkownik usunięty
pomysl_o_mnie

~Jest przystojny jak cholera
~Jest taki kochany, jak zresztą cała reszta ekipy SPN
~TEN GŁOS JAK HUSKY
~TE OCZY
~Duże dziecko
~To jak się zachowuje na planie z całym J2M
~ON ŚPIEWA TAK ŻE O MATKO
~Matko, to jak on traktuje fanów <3
~Jest dobrym aktorem

pomysl_o_mnie

a nad czym tu się rozwodzić??? Po prostu Jens to Jens jest zwykłym kolesiem i chyba za to go tak uwielbiamy za tę zwyczajność własnie

pomysl_o_mnie

Czytając powyższe komentarze mam wrażenie, że nie mówimy o aktorze, ale postaci dzięki której kobiety go znają... a Jeśli chodzi o to co w sobie ma, cóż - jest uznany przez część damskiej populacji za przystojnego, ot "to coś", a reszta pewnie nawet nie zwróciłaby na niego uwagi ;)

baska02

No właśnie na mnie jego uroda nie robi wrażenia a widzę, że strasznie się podoba kobietom... cóż o gustach się nie dyskutuje :)

pomysl_o_mnie

a dlaczego facetom podoba się Scarlett Johansson? Wg mnie jest ona brzydka i bez talentu a facetom i innym kobietą sie podoba, tak samo jest z Jensenem, wg mnie ma cudne oczy, świetnie zbudowany, mocny głos, jest ciachem na które kobieta chce patrzeć. Podoba mi się jak gra Deana, lubię oglądać konferenje z fanami bo wydaje mi się być na nich taki autentyczny, i czekam na wydanie płyty. Każda kobieta może przedstawić swój punkt widzenia dlaczego jej się podoba.
wg mnie to ciasteczko które chciało by się schrupać nie zważając na konsekwencje ;)

pomysl_o_mnie

Poczucie humoru...no i jest przystojny!

pomysl_o_mnie

Prawdopodobnie istnieje tylko jedna odpowiedź.
Jest NIESAMOWICIE przystojny.
Nie znam tego pana, nie widziałam go nigdy w żadnym filmie.
Trafiłam tutaj przez zainteresowanie supernatural, i wcale mnie nie zdziwił ten temat.

pomysl_o_mnie

Mi się on akurat nie podoba. Niby przystojny (Chociaż bardziej bym go nazwała przeciętnym), ale nie mój typ. I nie lubię drani w serialach :D

pomysl_o_mnie

Co za głupie pytanie. Sam sobie na nie odpowiedz. Dlaczego ktoś komuś się podoba? Przez wygląd zewnętrzny lub osobowość. Zapewne większości fanek Jensen imponuje urodą, dużej części grą aktorską - kreacją bohatera w SN, niewielkiemu odsetkowi swoją osobowością na spotkaniach z fanami, wywiadach itp.

pomysl_o_mnie

Osobiście nie widziałam Jensena w żadnym serialu czy filmie, bo zwyczajnie brakuje mi czasu, żeby oglądać wszystkie amerykańskie produkcje. Jednak mam niejakie pojęcie o popularnych wśród nastolatków serialach i z czystej ciekawości przejrzałam aktorów w nich grających.
Nie mnie oceniać, czy pan Ackles jedt dobrym aktorem i normalnym facetem, ale przyznam jedno- jest bardzo atrakcyjny i przystojny. Ma idealny typ urody dla mężczyzny - czym starszy, tym lepiej wygląda. Wydaje mi się, że na jego twarzy, w jego rysach wypisana jest dojrzałość, mądrość, zdecydowanie, a zarazem wrażliwość. Do tego jest dobrze zbudowany. Myślę, że to podoba się pewnej części kobiet. Podobną urodę ma Ian Somerhalder. I mnie sie taki rodzaj urody bardzo podoba :)

pomysl_o_mnie

Nie powiem by mi się Jensen "podobał", ale bardzo go lubię.
Z wyglądu niespecjalnie mnie zachwyca, bo taki troszkę chłopczyk (wolę bardziej dojrzałych i starszych aktorów), pod względem gry aktorskiej... cóż Supernatural nie lubię, w innych filmach trafiłam na niego raz czy dwa w jakiejś dalszej roli, więc się nie wypowiem. Za to darzę tego aktora wielką sympatią ze względu na głos. Nadawałby się do zespołu rockowego lub podkładania głosów, bo świetnie śpiewa i ma bardzo ładną, przyjemną dla ucha barwę głosu. Generalnie z Jensenem mam podobnie jak z Peterem Cullenem (choć Cullen mnie bardziej zachwyca głosem), którego uwielbiam słuchać.
Chociaż pewnie chodziło Ci bardziej o opinie fanek. ;)

pomysl_o_mnie

Przystojna twarz, przyjemny charakter (i nie mowa tu o Deanie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones