Jenny ShimizuI

Jenny Lynn Shimizu

6,7
40 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenny Shimizu

Napiszcie co sądziecie o jej romzansie z Angeliną Jolie...
Czy sądzicie że jest to faktem czy plotką wyssaną z palca dziennikarzy szukających dobrej sprzedaży ich brukowców??
Czekam na odpowiedzi!

Gia_love

Jakoś trudno mi uwierzyc w jej wypowiedzi. Ostatnio jeszcze cos lepszego w zwiazku z nia przeczytalam: mianowicie przyznała sie ze spała z Madonna :D http://www.pudelek.pl/artykul/577 [www.pudelek.pl/artykul/...] :P
Uwazam ze tylko chce zdobyc rozglos opowiadajac takie historyjki..:) Jeszczee w Angeline bym bardziej uwierzyla ale w Madonne?..

Gia_love

ja ostatnio przeczytalam jeszcze lepsze rzeczy, mianowicie lista kochankow Jenny Shimizu jest podobno dluga i znajduja sie na niej oprocz Madonny i Angeliny Jolie jeszcze Naomi Campbell, Jennifer Aniston, David Beckham, Johnny Depp i wile innych. Doprawdy nie wiem co oni wszyscy w niej widza, wyglada jak chlopczyca. A odnosnie samej Angeliny, to podobno poprosila ona Jenny by byla chrzestna jej dzieci, wiec cos je na pewno laczy, ale co konkretnie? Shimizu podobno pisze pamietnik, byc moze go kiedys wyda a razem z nim jakies wielkie hollywoodzkie tajemnice?... hmmm...

Lil

A ja czytałam że Angelina sama przyznaje iż w latach młodzieńczych była zakochana w kobiecie, otwarcie mówiła też że pozostawała z nią w związku. Cóż patrząc na tę panią zastanawiam się cóż takiego jest w niej pociągającego, ale jak już wiadomo o gustach się nie dyskutuje :p pozdro :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dadzenie

Wszystko to rzecz gustu, ile różnych ludzi tyle opinii więc niech każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii i uszanowania zdania innych.

Lil

Johnny Depp?hahahaha

kto ci to wcisnął?PUDELEK?
Gratulacje

Gia_love

Czy miały romans tego nie wiem, a nawet jeśli to nie mam nic przeciwko. Ale denerwuje mnie to, że w gazetach często na potwierdzenie tego pokazywana jest fotka na której leżą obok siebie topless, ale to jest scena z filmu!!! I to nawet nie miłosna, bo one tam sobie robią nawzajem tatuaże. Głupi dziennikarze, myślą, że jeśli ten film nie był aż tak popularny, to nikt nie zauważy, ale mylą się!

labryska

Hehe czyżbyś mówiła o Foxfire?? Wtajemniczenie to film naprawdę godny polecenia, a Jolie jak zwykle cuuudna. Ja tam też nie mam nic przeciwko :P pozdro :)

Joern

Film faktycznie bardzo dobry, a Angie cudo :)

Gia_love

Przecież Angelina sama potwierdziła w jednym z wywiadów, że jest biseksualna i była w 10-letnim związku z Jenny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ziomek555

uważam że masz 100 % racje

Gia_love

Jak najbardziej prawda!!!
Czytałem bografie Angeliny Jolie, jest tam pare jej zdjeć i bardzo dużo jest opisane o tym związku :)
A po za tym Angelina sie do tego przyznaje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones