Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

była tak kiepska, że myślałem, że jej nienaturalna gra jest zamierzona i wynika ze scenariusza.

jakubzmijzielina1

a w jakim odcinku to widziałeś ?

Japan_

Pamiętam, że raz grała, że gra smutek żeby wymusić na Mosbym kompromitujące nagranie. Wtedy ta sztuczność była uzasadniona. Potem za każdym razem kiedy według scenariusza powinna być smutna - tym razem naturalnie - mam wrażenie, że gra to identycznie. Miną zbolałego psiaka, tudzież zmoczonego kurczaka. Nawet Britney Spears zagrała lepiej.

jakubzmijzielina1

w 6 serii grała często, chyba w 8 ostatnich odcinkach, więcej z fabuły nie zdradzę, ale podzielam ze kiepsko grała dobrze że stało się to co w ostatnim odcinku 6 serii

jakubzmijzielina1

nie można oceniać gry aktorskiej na podstawie jednej roli. obejrzyj Once Upon a TIme, Warrior, House'a albo odcinek serialu Chase, w którym grała . Dopiero wtedy oceniaj.

jakubzmijzielina1

Oj zgadzam się po raz pierwszy zobaczyłam ją w "Jak poznałem waszą matkę" potem oglądnęłam House'a a teraz oglądam Once upon a Time, aktorka fatalna. Ale prawdziwa tragedia to było jednak właśnie w Jak poznałem Waszą Matkę jako Zoye.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones