Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

Aktorka po prostu zmienna. Oglądając z nią filmy ciężko mi uwierzyć, że to właśnie ona. Dam kilka przykładów:
- House - Allison Cameron, popaprana, spokojna, inteligentna ( uwielbiam ją w Housie! a do Chase'a pasowała idealnie),
- Wielki Stach - Mindy totalna idiotka. Pół filmu nie mogłam uwierzyć, że to ta sama osoba,
- Stir of echoes - Samantha jako duch była nie do poznania. tu to całkiem już nie mogłam uwierzyć, że to jest właśnie Jenny,
- How i met your mother - Zoey, taka walnięta, mądra i roztrzepana, też ciężko uwierzyć, że to ona zwłaszcza porównując ją do Cameron.
takich przykładów jest masa. uwielbiam ją, w każdym filmie pokazuje inne oblicze i łatwo zapada w pamięć. poza tym ma bardzo sympatyczną twarz i sądząc po wywiadach jest naprawdę bardzo przemiłą osobą.
a taka Olivia Wilde jest papierowa, bez polotu i oglądałam z nią tyle filmów - nawet niedawno obejrzałam the o.c. gdzie OW grała dość długo i nie miałam pojęcia, że to jest ona. po prostu aktorka nijaka i tyle. a 13 mogłaby w końcu kopnąć w kalendarz a Cameron by wróciła do serialu.

tess_harding_2

Podpisz petycję a może pomożesz w jej powrocie do House'a :)

http://www.petitionspot.com/petitions/bringcameronback/

dar_tom80

podpisałam, ale wątpię czy taka petycja cokolwiek da. Jennifer właśnie zaczęła kręcić serial i wątpię czy wróci do serialu

dar_tom80

Ja również podpisałem. Uwielbiam jej rolę w Housie!

tess_harding_2

to wlasnie jest miara talentu aktorskiego. nie widzialam nic poza Housem, ale jezeli faktycznie tak jest, to ma dziewczyna talent :)

daisy516

ma talent, ale nie udało jej się wybić. gra w takich niekomercyjnych filmach a jak już coś się trafi to jest to niewielka rola. mam nadzieję, że w nowym serialu i z główną rolą uda jej sie w końcu osiągnąć ogromny sukces.

tess_harding_2

Ja również mam nadzieję, że jej najnowszy serial w końcu wybiję ją na wyżyny i dostanie naprawdę godną siebie rolę, bo jest świetna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones