Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

Mozecie jechac po mnie, że zalozylem nowy temat etc.. i tak mam to gleboko. Niedawno (dokladnie przed swietami) zaczalem ogladac House MD i moge powiedziec tylko jedno.. jej jedynej zdecydowalem sie dac 10/10.. i to po kilku odcinkach Hous'a.. zapytacie dlaczego.. Moze najpierw odpowiem tak. Nie dlatego ze jest wielka aktorka albo ze uniesie role jakie unosza wielkie aktorki(chociaz tego do konca nie jestem pewien) dlatego ze jak dla mnie ma cos w sobie co sprawia ze wrzucilem ja na tapete, gdzie wczesniej mialem krajobrazy lub samoloty.. Ona jest po prostu naturalna usmiecha sie szeroko nie ma idealnie wybielonych zebow tony makijazu na twarzy.. nie musi tego miec.. jesli ktos zacznie sie ze mnie smiac lub zacznie pisac glupie uwagi lub komentarze w stylu "jest wiele ladniejszych aktorek" to niech na poczatek zrozumie ze jest to moja subiektywna opinia nikomu jej nie narzucam chcialem sie tylko nia podzielic..

Leonnatos

fakt faktem ładna kobieta??

cheandler1111

No to mamy co do niej bardzo podobne odczucia

Joker_27

rzeczywiście, jest śliczna. podobała mi się jej rola w "Big Stan"

Leonnatos

No przepiękna jest nie ma dwóch zdań ;D

Leonnatos

no to jest nas dwóch:D chciałbym jednak zaznaczyć, że bardziej podoba mi sie w ciemnych włosach:P

użytkownik usunięty
freeman10

Dołączam do fanklubu.

Ja też. Black hair rządzą!

freeman10

Popieram!

Leonnatos

no to i ja dołączam do was - jest sexy :D ale 13-tka też niczego sobie : )

Leonnatos

Cameron w wersji z początku serialu (tzn. zanim zmieniła kolor włosów)? Biorę w ciemno :).

Leonnatos

I ja się dołączam! Bardzo mi się podoba, a już w ogóle z ciemnymi włosami!

Leonnatos

Ja nie oglądam House'a i gdy widziałem ją na zdjęciach, to w ogóle mnie nie ruszała, ale potem zacząłem oglądać Once Upon A Time i teraz mam podobne odczucia jak Wy. Jest niesamowita, piękna, przez to właśnie że nie jest taka idealna, ma coś w sobie i jeszcze bardziej mnie pociąga :D

użytkownik usunięty
Leonnatos

No właśnie, w Housie nie była jakoś bardzo wymalowana, a wyglądała pięknie.
Ale ładniej w ciemnych włosach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones