Jennifer LawrenceIII

Jennifer Shrader Lawrence

8,2
96 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lawrence

Czytając jej wypowiedź odnośnie tego, że huragan we Florydzie jest gniewem Matki Natury za zwycięstwo Trumpa w wyborach, to nie wiedziałem czy śmiać się z głupoty tej wypowiedzi, czy płakać z zażenowania. Wiem, że Hollywood cierpi na jakąś obsesję nienawiści na punkcie nowego Prezydenta, ale to już przesada. Lawrence nie ma jeszcze 30-tki, a gada głupoty jak stara, uliczna kaznodziejka. Ciekawe za co jeszcze będzie obwiniać Trumpa.

kinleys1

Przecież wiadomo że Trump to idiota. Można nie lubić dziadka Bidena, ale Trump to dosłownie dno w porównaniu z nim.

kinleys1

A idiotą to ty jesteś.

kinleys1

dziwisz się? większość świata ma już serdecznie dość prawicy, szczególnie po drugiej wojnie światowej, a ostatnio frustracja sięga apogeum. ale czas prawaczków dobiega już powoli końca. nareszcie i oby na zawsze

Ush

Jesteś doskonałym przykładem na to, że psychiatria przez telefon to fatalne terapia.

Mariusz_Nieb

niech zgadnę. masz prawicowe poglądy?

Ush

Niech zgadnę: nie masz pojęcia o tym kto rozpętał II Wojnę Światową, a "wiedzę" czerpiesz z lewackich źródeł, które swoje korzenie biorą zarówno od czerwonych jak i brunatnych. Nie. Nie mam prawicowych poglądów. Kombinuj dalej. Chociaż nie oczekuję byś wykombinował.

Mariusz_Nieb

aha, a więc nie masz żadnych. Tak czy owak ignorancja to nie cnota

Ush

I właśnie jako ignorant nie wypowiadaj się o historii, której nie znasz.

kinleys1

Cóż, Hamerykę pokaralo huraganem, Polonię Jarkaczem. Po huraganie, nawet megakatastrofalnym, takiej 'Katrinie' x 66, powiedzmy, duużo łatwiej posprzątać...

kinleys1

Hmm, nie czytałem tej wypowiedzi ale jeśli faktycznie tak powiedziała, to ma problem z główką i na piwo bym z nią raczej nie poszedł :) Jednak trzeba odróżnić poglądy człowieka od jego talentu - i uważam, że na przykład w Mother! albo Winter's Bone zagrała naprawdę nieźle.

kinleys1

ale cycuszki i nie tylko ma ładne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones