Jennifer GreyI

8,1
3 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

słodka Baby i pani na zdjęciu to ta sama osoba?? nie dostrzegam podobienstwa,moze troszke spojrzenie...ciekawe czy to uplywajacy czas czy moze ingerencja chirurga plastycznego tak zmienily Pania Grey? przykre...
a swoja droga wlasnie szybko obliczylam,ze Jennifer Grey miala 27 lat kiedy grala w Dirty Dancing!!w tym wieku zagrac 17 latke?i to tak przekonywająco??gratulacje!!!
p.s kocham ten film :)

kalela

Czy ja wiem czy przekonywująco :] Mi od razu jakoś nie pasowała wiekiem do 17 latki a z tym makijażem na występie wyglądała na ponad 30 :p Tej słodyczy również nie dostrzegam i teraz po operacji nosa wygląda niebo lepiej :)

Laliltha

ale nos miala charakterystyczny a teraz wogole nie przypomina siebie z DD ,podobno ona sama zaluje tej operacji przez to

kalela

Ja tam w DD bym jej nie dala 17:D ale z jakies 22 ale co tam. Wg mnie jest tu podobna:D inne wlosy:D

Ewik_6

Wogóle nie podobna do Baby! W "Dirty dancing" była dość brzydka moim zdaniem i wogóle nieaktrakcyjna, a tutaj na zdjęciu widzę, że zrobiła się bardzo ładna ;P

meell

Moim zdaniem aż tak bardzo się nie zmieniła....

kalela

Jennifer przeszła operacje plastyczną nosa i później nikt jej nie zatrudniał bo nie mógł jej rozpoznać. Troche sobie zaszkodziła tą operacją ale teraz wyglada ok. pozdrowionka

kalela

Gdybyś chciała wiedzieć to aktor i postać to 2 różne inne osoby !

rusz mózgownica.

pozdrawiam ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones