Jennifer GreyI

8,1
3 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

W mojej pamięci ta urocza dziewczyna pozostanie już na zawsze jako Baby z "Dirty Dancing".W tym filmie pierwszy raz ją zobaczyłem i właśnie z nim najbardziej mi się kojarzy.Ona i Patric Swayze byli tam po prostu rewelacyjni.

Martin_Eden

tak, zgadzam się, "Dirty Dancing" rządzi.

Martin_Eden

Tak, to była jej pamiętna rola. Ale moim zdaniem tańczyła sztywno. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
AgnSun

No cóź, po "Dirty dancing" już nie miała takiego wzięcia, w niczym innym nie błysnęła, przynajmniej moim zdaniem. Patrick Swayze trochę lepiej sobie poradził, aczkolwiek też drugiego takiego boomu nie miał. Ale to tylko moje skromne zdanie więc proszę: nie obrzucajcie mnie błotem, jeśli sądzicie inaczej.

Leoncio ! Nikt błotem obrzucać Cię nie będzie, bo to prawda, co napisałeś.Grey stała się właściwie aktorką jednej roli, mimo że zagrała jeszcze w wielu filmach, to "Dirty Dancing" przuniosło jej największa sławę.Swayze pokazał się jeszcze w kilku, o których byłó słychać jak "Na fali " czy "Uwierz w ducha", ale też po jakimś czasie jego gwiazda jakby zblakła.

Martin_Eden

zgadzam sie w 100% zagrala tam super... i jak dawno to bylo , ale ten czas leci i wszytko idzie do przodu tylko nie widze podobnych filmow ktore są "porywające" jak Dirty Dancing a szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones