Jennifer GreyI

8,1
3 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

Jennifer wspaniale stworzyła jedną z najbardziej uroczych i sympatycznych postaci w
historii kina i mimo iż póki co to jej jedyna wielka rola [mam nadzieję że po niedawnym
zwycięstwie w amerykańskim TzG będzie miała swój comeback], to wystarczyła do tego
by Jennifer stała się gwiazdą nawet większą niż jej, nagrodzony Oscarem za rolę w filmie
Kabaret, ojciec Joel.

W Dirty Dancing była jednocześnie urocza i słodka jak i niesamowicie seksowna. Wiem
że niektórym nie podobał się nosek (IMHO nie musiała go ruszać - ale ja jakoś nie widzę
aż takiej zmiany, by można było pisać że przestała być do siebie podobna), ale jej
wspaniała figura (widać że porządnie wyćwiczona) robiła wrażenie. Robi nadal,
oglądanie Jennifer w TzG to była sama przyjemność. Ma nadal bardzo piękne i zadbane
ciało, mimo 50 lat i dość późnego macierzyństwa w przeciwieństwie do Madonny, która
jest za bardzo żylasta i widocznie "przesadziła".

Mam nadzieję, że będzie można niedługo zobaczyć Jennifer w jakiejś nowej ciekawej
roli, i to oryginalnej, a nie jakiejś sentymentalnej tandety typu rola matki bohaterki
jakiegoś sequela DD czy czegoś takiego.

GG06

Bardzo miła opinia o Jennifer Zgadzam się z nią w 100%. Ona miała i ma bardzo oryginalną urodę , genów owszem można jej pozazdrościć bo nadal pięknie i młodo wygląda w życiu nie dałabym jej 51 lat co najwyżej 35:) Bardzo sympatyczna, i utalentowana aktorka, pokochałam ją za rolę Baby w Dirty Dancing, Przykre że jest niedoceniona i uważam za przesadę twierdząc oj jak totalnie się zmieniła nadał ma ten słodki uśmiech świetną figurę, piękne włosy i oczy pozostały niezmienne. Życzę jej wielu ciekawych propozycji głównych ról. A w Tańcu z Gwiazdami była fenomenalna czuło się w jej występach ogromną pasję do tańca i wywoływała masę emocji. Mogę oglądać jej występy Non Stop:). Wracając do filmów oglądałam z nią kilka filmów i urzekła w mnie w każdej roli i za to ją cenię. Z czystym sumieniem dałam 10/10 Serdecznie pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones