Jennifer GreyI

8,1
3 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

Jak kogoś takiego mogli wziąć do Dirty Dancing? Brzydszej aktorki nie widziałem. Mówcie co chcecie, ale nie dobijajcie mnie, że jest ładna bo to ponure żarty. Pewnie jest Żydówką i ma tam przez to wpływy.

ferdek_5

Uroda to pojęcie względne. Pozatym Filmweb jest od oceniania filmów a nie wyrażania jakiś antysemickich poglądów, więc sobie daruj.

Mavis113

A chodziło właśnie o to, żeby pokazać, że ktoś kompletnie przeciętny może wyrwać najlepszego ogiera w stadzie ^,^ że tak się wyrażę. Gdyby była największą laską w obsadzie ten film nie stałby się kultowy :]

Jorjan

o wlasnie ...

ferdek_5

Baby miała być z założenia przeciętna , nie miała być jakąś pięknością.
Nie rozumiem dlaczego wszyscy chcą by wszyscy głowni bohaterzy byli przystojni albo piękni.
Taka jest uroda dirty dancingu.
Według mnie Jennifer wcale nie jest brzydka, może też nie jest wielką pięknością, ale z pewnością brzydką nie można ją nazwać.

jestem_super

Ja uważam, że w DD wyglądała bardzo naturalnie i wcale nie była brzydka. Może nie była to jakaś piękność numer 1 ale miała coś w sobie :)

aczkolwieczka

Charyzmę :) Uważam że mam jej od groma.

jestem_super

*ma .(nie mam)
Jennifer Grey ma z pewnością ciekawą osobowość,która odzwierciedla się w jej urodzię :

ferdek_5

Ja uważam ją za niezwykłą piękność, po operacji nosa zrobiła się nudna.

ferdek_5

COoo? Baby jest dla mnie prześliczna! Wygląda naprawde słodko, w dirty dancing teraz jest nie do poznania. Ale wtedy... Jej drobna figura, te wlosy i usmiech:) Nie wiem, ale mnie to zwalało z nog, dla mnie jest naprawde przesliczna:) ALe widac, kazdy ma inny gust:)

ferdek_5

Tylko Żydzi mogą mieć wpływy lub znajomości :( ?

użytkownik usunięty
ferdek_5

Ty zapewne jesteś urodziwy...

ferdek_5

A z Deppem była zaręczona :)

ferdek_5

Kiedyś też tak myślałam i nie podobał mi się ten film. Teraz uważam, że musiałam do niego dorosnąć, bo nie wyobrażam sobie kogoś innego w obsadzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones