Jennifer GreyI

8,1
3 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

Ten to kiedyś ostro musiał dawać sobie po garach. Masakra.

Binula

A Johnny Depp, to niby taki piękny?

Solarie

Tez nie wierze ze ona z NIM byla:O
A Johnny jest boski!!!

Solarie

A Johnny Depp, to niby taki piękny?


hahaha, a może nie ?

Solarie

NAJPIĘKNIEJSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Binula

Po operacji nosa wygląda normalnie. Nie zeby się jakoś szczególnie wyróżniała urodą, ale może BOSKIEMU Johnnemu się podobała

mina82

Każdy ma prawo do swojego gustu. Dla mnie nie jest żadnym przystojniakiem. Fakt, że wygląda nie na swój wiek, ale wciąż nie uważam go za pięknego.

Solarie

no i widzisz binula- johnny najwyraźniej nie gustuje w tandetnych, opalonych, dziewuchach z wałkami tłuszczy po bokach patrząc na jego głównie obecną partnerką- tak więc się nie łudź, na ciebie nawet by nie spojrzał.

mina82

masz zdjęcia sprzed operacji?

Binula

żązdrość Cie żzera, to nie musisz tego okazywac,

rakoni

Moim skromnym zdaniem Johnny nie jest przystojny :-) Każdy ma inny gust

użytkownik usunięty
sara137_2

Grey jest niesamowicie szpetna i wkurzajaca. jej gra jest zalosna 1/10

Za to Ty możesz być z siebie dumna, gówniaro.

Ekranizacja

Może on nawet nie jest przystojny, ale po prostu ma w sobie coś takiego że moje nogi miękną;D I jeden dzień z nim oddałabym za resztę swego życia;D

bzzyczek1990

skonczcie ku*wa w koncu z ta zazdroscia, bo to sie juz dawno temu nudne i zenujace zrobilo.

bzzyczek1990

nie tylko ty :)

Binula

ładniejsza od Paradis

Binula

Ona nie jest piękna, ale naturalna, wydaje się inteligentna, ma mądre i ciepłe spojrzenie, ja rozumiem Deppa, nie jestem facetem ale mam w sobie trochę bi, gdybym była chłopakiem, to wolałabym naturalną, nie super piękną ale też niebrzydką dziewczynę, z interesującym i pociągającym wnętrzem, ciekawą osobę. Te lalki pokroju Alby wydają się mieć nudne wnętrze. Myślę że dziewczyna jest warta Deppa i jest lepszym wyborem niż laska pokroju Angeliny, za którą osobiście nie przepadam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones