Jennifer GreyI

8,1
3 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Grey

Dirty Dancing dal jej szanse na wielka kariere,niestety sie nie udalo...nie wiem czy tak wybierala,czy ak sie stalo,ze po Dirty zagrala w samych gniotach-zamykajac sobie drzwi do wielkiej kariery...a teraz pomykala w Dancing with the stars...skraje uczucia mam,co do tego..plonsane po parkiecie...hmm,mimo,ze wygrala,po co jej to bylo???szkoda,ze wybrala taki format slawy

domisku 24

Podobno po operacji nosa już nie była do "siebie" podobna i to może być jeden z powodów. Ludzie na ulicy mówili jej że jest podobna do aktorki z "Dirty Dancing" . Nie poznawali że to ona . Szkoda że jej się nie udało z tą karierą .

pan_dziobak

Podobała mi się w dirty dancing, operacja była nie potrzebna, po niej została zwykłą dziewczyną...

domisku 24

Sama Jennifer mówiła, że popełniłą błąd życiowy i zrobiłą ta operację...
Ale jesli źle się czujesz ze sobą, to dlaczego by tego nie zmienić?
Ja o jej operacji się nie wypowiem, czy była to dobra decyzja, czy zła.
Jedno jest pewne: Baby z DD było jej wielka, wspaniałą, życiową rolą, drugiej takiej już nie dostała...

domisku 24

Tak, ja również słyszałem o tym, że zniszczyła sobie karierę robiąc operację nosa. Był to jej charakterystyczny punkt, ale z drugiej strony jej się to nie podobało, miała 'bzika' na tym punkcie, zrobiła operację i... bida. Od tej pory nikt jej nie chciał w żadnej poważniejszej produkcji, bo wyglądała zbyt 'pospolicie', a szkoda, wielka szkoda. Czasu się nie cofnie.

domisku 24

Ja gdzieś czytałam, że w krótkim czasie po zakończeniu Dirty Dancing, miała groźny wypadek, a fakt, że musiała się poddać rehabilitacji sprawił, że na jakiś czas wypadła z gry.

domisku 24

Fakt. Aktorka jednego filmu.

użytkownik usunięty
domisku 24

ona grala tez w takim filmie co czesto leci na tv4... tytul - pantofelek kopciuszka ; film byl o dziewczynie, brzydactwie, ktora dostaje magiczne buty - gdy je wlozy, zmienia sie w pieknosc..
film dosc slaby ale jakby nie bylo, Jen gra tam glowna role (Kelly Carter) wiec w jej filmografii znalezc sie powinien

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones