Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

nie wiem dlaczego taką słabą ocenę ma. Przeciez to co ona wyprawia w Dexterze to
przechodzi ludzkie pojęcie. Sceny płaczu, wzruszenia czy zdernerwowania gra tak
genialnie, że aż nie chce się uwierzyć, że to tylko gra aktorska. Mam nadzieje, że dostanie
jakąś dużą rolę, bo moim zdaniem na to zasługuje

cules91

Ludzie oceniają też za urodę a większości osób nie podoba się jej uroda. Skąd tak niska ocena.

Anaissa

mi sie nawet podoba

cules91

Naprawdę? Bo mi się średnio podoba i nie mówię o urodzie, bo fajna jest, oryginalna, ale raczej o jej aktorstwie w Dexterze, gdzie wszystko wydaje się takie wymuszone a ona jest irytująca.

cules91

W Dexsterze moim zdaniem gra ofiarę losu, która reaguje płaczem na wszystko co jest nie zgodne z tym co ona myśli. Nie daj Bóg ktoś jej powie,że źle robi od razu łzy i jąkanie się. Dla mnie to ona jest porażką w Dexterze, ale cóż i takie postacie ą potrzebne :)

kisha31

To o czym piszesz kisha31 to jest właśnie gra aktorska. Carpenter w Dexterze jest rewelacyjna. Kropka.

majerson

Jakby zabrać Debrę z serialu to by go nie było po prostu, albo o połowę słabszy, bo Dexter to drugie pół. Czyli Carpenter ma u mnie mistrza za to co tam wyprawia i jak wywala te emocje i teksty ;) I urodą wcale nie traci, wręcz odwrotnie.

cules91

Jeszcze w "Egzorcyzmach E..." zagrała genialnie.

cules91

ja ją uwielbiam w Dexterze

cules91

Mnie to ona irytuje w Dexterze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones