Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Ludzie,ale chyba nie chodzi o to, żeby przyglądać się jej twarzy i wytykać "o,nos to ma kiepski", "ee,głowę też ma za dużą", "a w ogóle to ona wygląda jak kołek". Chyba, że oglądacie filmy po to, żeby móc swoją frustrację związaną z własnym wyglądem uwolnić i poczuć się lepiej-charakterystyczne dla ludzi zakompleksionych.
Polecam przyglądać się grze aktorskiej, mimice twarzy, umiejętności oddania widzowi emocji, ruchowi dostosowanemu do danej roli i wtedy oceniać;) A tak dla przykładu, chyba nikt nie powie mi, że Pieczka jest jakiś niesamowicie urodziwy (chociaż to kwestia gustu) i jednocześnie większość przyzna, że jest naprawdę rewelacyjnym aktorem.
Pozdrawiam!

kolka94

Wg mnie jest kiepska, może nieco więcej niż kiepska. Co prawda znam ją tylko z "Dextera", ale obrzydza mi cały serial. Oprócz przeklinania, wiecznej histerii, płakania co chwilkę - co zresztą robi nieciekawie - nic ta postać do filmu nie wnosi. Gra źle, przynajmniej mi się nie podoba. I jest nieładna - ale to już nie ma znaczenia. Co do Pieczki - facet wciąż mówi tym samym tonem, ma takie samo spojrzenie i gra podobnie w każdej roli. Jak Anthony Hopkins. A mimo wszystko jest uznany za dobrego. Może to jego WCIĄŻ TO SAMO jest po prostu dobre. Ale Carpenter jest kiepska.

kolka94

Ładna jest :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones