Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

ehhe ona wygląda dla mnie jak by rozjechał ją walec, przez cały serial Dexter miałem z niej beke :D

DarthNedo

Kurcze ja mam mieszane uczucia czasami wyglądała korzystnie czasami wręcz tragicznie

Pig_us

Ona jest za chuda. Wysoka i chuda. W pierwszym odcinku Dextera, jej nogi okropnie się prezentują, dwa badyle. Ładna, ale za chuda. :(

Wescik

Też na to zwróciłam uwagę. W mini wyglądała bardzo niekorzystnie. Mało prawdopodobne żeby takimi patyczkami potrafiła skopać komuś tyłek - trochę mięśni by sie przydało.

Co do twarzy - przeciętna dziewczyna, i bardzo dobrze że taka została wybrana do tej roli a nie jakaś słodka laska a'la Jessica Alba. Jak rola wymaga ryczenia i paniki to ryczy i panikuje i nie zastanawia się czy jej się tusz rozmazał i czy fryzura układa się odpowiednio. Za gre aktorską - respect!

Wescik

Bez przesady ;) Jest szczupła, ale nie aż tak tyczkowato, jak mówicie. Ale przyznam - mini nosić nie powinna

Wescik

Ciekawe czy wy wszyscy jesteście tacy idealni....
Dla mnie właśnie jest charakterystyczna, a o to przecież chodzi w telewizji ,żeby aktora pamiętać, a nie jak w Polsce jedno podobne do drugiego i w zasadzie oboje na zerowym poziomie jak np. ta patrycja pająk i natalia siwiec, ktokolwiek to tak na serio jest.

DarthNedo

Boże.. Wy ciągle o tej urodzie. Kurde spójrzcie w lustro i wtedy zacznijcie krytykować. Nie mówie, że ona jest jakaś specjalnie piękna ale brzydka też nie jest. Ale nie wiem co to ma do jej umiejętności. W "Egzorcyzmy Emily Rose" zagrała świetnie i właśnie po części dzięki temu film odniósł sukces. A rozjechany przez walec to chyba jesteś ty. Dziecko z przedszkola takimi tekstami rzuca.

Futur

Hehhehe:P nic dodać nic ująć :) Fajna laska ja uwielbiam chude z nie za dużymi piersiami takie są najlepsze ^^"

DarthNedo

Dla mnie ma piękną twarz nie wiem czemu :) lubię ją oglądać.

użytkownik usunięty
Lap

a najlepszą to ma mimikę twarzy :))

Dla mnie pasującym do niej określeniem jest "butter face" (sprawdźcie sobie na google co oznacza ten homonim), ale aktorką jest naprawdę niezłą.
Czy wy też zauważyliście, że 'chudości' najbardziej czepiają się kobiety? ;>

maxim_5

A to normalne akurat (:, niby co facet ma mówić że anorektyczka :D no fucking way !

maxim_5

MaxiM, sprawdź z łaski swojej co znaczy słowo homonim. A co do butter face, to się w pełni zgadzam :)

maxim_5

Butterface to chyba nie ona bo twarz ma ładną, w butterface chodzi o to,że laska ma ładne ciało ale jak popatrzysz na twarz to wolisz umrzeć...A jej jedynie można zarzucić małe cycki...

morgana000

Przykładem butterface byłaby 50letnia kobieta z idealnym ciałkiem 20 latki w seksownych ciuchach nastolatek która po odwróceniu się ma twarz 50letniej palaczki i cała magia umiera.

DarthNedo

bardzo ciekawa twarz. Dzieki temu m.in. przykuwa uwage- a to chyba wyznacznik dobrego aktora, prawda? Caly czas mam w pamieci mine, ktora ma na twarzy opetana Emily Rose lezac powykrzywiana na podlodze i wpatrujac sie w swojego chlopaka. Mistrzostwo.

DarthNedo

Ja błagam twórców serialu, żeby nie robili zbliżeń na jej twarz bo nie mogę, i jak ja współczuję Carpenterowi tej córki

magda_grz

Oj twarz ma piękna no i tyle , taka subtelna jakaś magiczna bez "zbliżeń" to bym umarł (:.

Lap

no niestety nie w moim typie i to bardzo, Monicę Belucci to ja mogę godzinami, a Carpenter mnie odstrasza jakoś, ale cóż po to na świecie tyle różnego kwiatu żeby każdy znalazł coś dla siebie ;)

magda_grz

Szkoda (:, zawsze byś miał/a większa frajdę z oglądania serialu.A Monicę tez lubię, oj chodzi chodzi tego kwiatu, tutaj raczej chodzi o miłe oglądanie.Im dłużej ją oglądam tym bardziej mi się podoba.

Lap

Żal po prostu jak czytam te wasze komenty, na innych gadacie a na siebie nie spojrzycie. Dziewczyna ma talent, jest świetną aktorka, udowodniła to znakomitymi rolami w "Dexterze" i "Egzorcyzmach Emily Rose". A jeśli chodzi o wygląd, to po pierwsz: gó**o was to obchodzi, zajmijcie sie swoim smalcem ^^, a po drugie: nie jest wcale taka brzydka, a zazdrośnicy urody, talentu bądź statusu świetnej aktorki niech schowają się tam skąd wypełzli! ;)

DarthNedo

ładna/nie ładna nieważne ale jak oglądam dextera to ni cholery ona mi tam nie pasuje:/

DarthNedo

Aktorka z Niej dobra. W Dexterze (może zawyżam nieco ocenę Jej, bo serial mi się strasznie podobał!) grała znakomicie. Urodę ma oryginalną, ale mi się średnio podoba. :)

schatan

do pewnych osob. za chuda zle, za gruba zle, do tego za brzydka ... Boze jak wy sie czepiacie. przeciez czlowiek sobie urody nie wybiera. to czy gruba czy chuda to tez czesto zalezy od tego czy ma sie sklonnosci do tycia czy nie. i co wy chcecie ? dziewczyny to ze niektore z was sa takie idealne to nie znaczy ze wszyscy sa obdarzeni cudowna uroda. poza tym wam nigdy nie mozna dogodzic. nagrajcie sie na video i siebie podziwiajcie to mzoe wreszcie przestaniecie sie tak czepiac. to jest żałosne, nie wiem czy wy chcecie sie tym dowartosciowac czy co ! ... to tak moim skromnym zdaniem... ;/;/

merry_5

heh dopiero teraz spojrzalam na daty. wiedze ze nikt tu dawno nie zagladal. ale to nie zmienia faktu ze niektorzy ludzie jak cos napisza to nie wiadomoc czy sie smiac czy plakac ;/

merry_5

Merry nie rzucił Cie chłopak dla jakieś innej panny? bo z tego komentarza to hoho jedziesz po kobietach aż miło :D

Lap

to Ci odpowiem. nie nigdy mi sie nie zdarzylo zeby rzucil mnie chlopak :) ... czemu tak jade ? no ja rozumiem ze "dziewczyny powinny trzymac sie razem " czy cos i takie tam ale niektore sa po prostu niemozliwe. i mam dosc jak widze ciagle zadufane laski ktore tylko na innych gadac potrafia a w sobie nigdy zadnych wad nie znajduja. jezeli jest w tym cos zlego to trudno, taka jest moja opinia.

merry_5

przestańcie, ładna jest ;p

merry_5

Ha to nie dobrze :P, w sensie dla chłopaków źle :D.Oj opinia masz całkiem słuszną ale niestety takim atakiem to nic nie da.Bo ta pani Jenfier ma specjalistyczny urody nie jest ani cytata ni nie wygoda jak jakaś blachara i niektórym to nie rozumieją , mówią ze decha itp ehh.A u kobiet to normalnie że obiadują laski niż facetów bo przecież aż tak u faceta uroda nie jest ważna (:

Lap

no coz ;) ale mnie troche takie cos irytuje... ;) jestem w liceum i jak widze takie lalki w szkole ktore nic innego nie robia tylko komentuja innych to szkoda gadac ;P

DarthNedo

czasami wygląda korzystnie, czasem mniej, ale ogólnie jest dosyć charakterystyczna, myślę, że to się liczy; widziałam ją tylko w Dexterze i moim zdaniem świetnie pasuje do roli i fajnie rzuca mięsem ;)

maly_glod

Ona jest piękna - odwalcie się od niej !!!!! Przynajmniej ma charakterystyczną urodę a nie tak jak te wszystkie laleczki Barbie z przyklejonymi sztucznymi uśmiechami, na których widok po prostu mnie mdli !!!!!

fanka_dextera

Według mnie to ona ma męskie rysy twarzy. !

SoBe

taki trochę babochłop z niej ^^

______________

SoBe

No dość męskie, zgodzę się z Tobą, figurę z resztą też.

DarthNedo

Jest paskudna to fakt ale dzieki temu jako Emily Rose zrobila nie samowite wrazenie ze pewnie wielu ludzi sie posralo przy ogladaniu filmu. Wyobrazacie sobie co by bylo jakby Emily Rose zagrala np. Jessica Alba albo Kate Holmes? To by bylo dno ktorego nikt by nie chcial ogladac. Wiec ja uwazam ze z ta twarza do nie ktorych filmow sie nadaje ale jakbym ja zobaczyl w jakiejs komedii to bym sie chyba przestraszyl.

bielek1991

ale trzeba przyznać że obecna fotka to jedyna na ktorej debra wygląda jak człwiek a nie jak szczur :)

DarthNedo

Dla mnie wygląda jak gówno ... szkoda wiecej pisać...

mariuszlublin

Uroda - kwestia gustu (mi akurat pani Jennifer nie odpowiada, chociaż nie jestem też wielbicielką, słodkich, mega pięknych, polukrowanych i słitaśnych aktoreczek; jeśli już - to moim typem są stare, kościste, trochę żydowate - jak np. Lisa Elelstein czy Helen Hunt ;) Jednak w "Dexterze" działa mi ona na płeć i uzębienie, jest tak mega wkurzająca, że powstrzymuję się, aby nie rzucać bluzgami w monitor :) Nie wiem, wydaje mi się, że może po prostu chodzi o tę postać graną przez Carpenter - jak dla mnie jest cipowata, choćby nie wiem ile rozmazywała sobie tuszu czy płakała po udanym seksie. I o. :)

DarthNedo

bez przesady... ma coś w sobie, charakterystyczna... nie każda kobieta jest symetryczna i tandetnie "piękna" jak te inne gwiazdki...

A Jennifer w Dexterze fajnie klnie :D

Divian

a mnie to denerwowalo juz z czasem :D nogi miala fajne w 4 sezonie miedzy 3a4 sezonem byla taka hmm slodka :D a potem juz gasla :D

DarthNedo

Wg mnie to mam jakieś ciągoty w tym serialu do anoreksji jest chuda ma max,
nie tak normalnie szczupła ale chuda.

Hadrian

Nie da rady cię zrozumieć, kolego.

DarthNedo

jak ja z ciebie Harry Potter za dwa funty

KotkaMroku

moim zdaniem też ma dziwna twarz ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones