Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Piekna
kobieta a wy wszyscy zazdrosnicy laski i faceci wiem ze marzycie zeby taka po was przejechala ale ona gustuje w facetach a nie lalach jak wy ...

KotkaMroku

a co do lasek pryszczate 14-nastki cycki wam nie wyrosly jak szkoda

KotkaMroku

Na moje piękna to ona nie jest... Krzywo układają jej się usta jak mówi, ma
niezbyt ciekawy uśmiech i... w sumie nie ma w niej nic ciekawego...
Piękna to jest Penelope Cruz!

ida_marzec

Dokładnie ale ponoć o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie ona jest paskudna i odrażająca...

lukwol_2

podzielam twoją opinię lukowol. może nie wypowiadałbym się tak ostro, dla mnie jest po prostu w jakiś sposób odpychająca. kibicowałem temu mordercy z chłodni, żeby ją zabił, poważnie. już la guerta z "dextera" ma w sobie dużo więcej seksapilu.

ida_marzec

zgadzam sie z Toba , podczas ogladania dextera , najbardziej irytowaly mnie zblizenia jej twarzy , jej usta sa okropne skladaja sie w jakis taki dziwny trojkat rownoboczny, no i te cycki a zwlaszcza ich brak

ida_marzec

Penelpe szczegolnie bez tapety -.-

ida_marzec

Gdzie nie rzucę kamieniem w płot, tam znajdę od niej ładniejszą...

użytkownik usunięty
KotkaMroku

KotkaMroku : Ty jak zwykle grzeszysz i inteligencja , i kulturą.

użytkownik usunięty

A ty lepsza?

użytkownik usunięty

O co Ci chodzi?

KotkaMroku

akurat jej też nie wyrosły piersi więc zamilcz :)

użytkownik usunięty
KotkaMroku

Masz racje, kobieta jest wspaniałą aktorką i pęknością, nie rozumiem tego trollowatego ataku na jej osobe.

KotkaMroku

nic a nic mi się nie podoba

KotkaMroku

uwielbiam ją! jest w ścisłej czołówce moich ulubionych bohaterów :)
nie rozumiem tego ataku,,,,,

bruisedknees

Faktycznie coś w sobie ma. Dziewczyna o bardzo specyficznym rodzaju urody. A jako Debra w "Dexterze" rewelacyjna - umiałą świetnie odgrywać emocje.

KotkaMroku

nie no, prawda jest taka że dziewczyna reprezentuje typ tzw. końskiej urody. To rzuca się w oczy nawet na zdjęciach, a w serialu (Dexter) widać to jak na dłoni.

scotch

Okrutne, ale prawdziwe. Jest strasznie aseksualna. Jak ktoś wspomniał wcześniej krzywo układające się usta, przyklapnięte włosy i to jak jest ubrana - jak facet. Nie ma żadnych kobiecych kształtów. Co do odgrywania emocji - straszna płaczka, która odgrywa emocje głównie wszelkimi pochodnymi słowa FUCK.
Pisze w oparciu o "Dextera".

KotkaMroku

Pasztet i jeszcze najbardziej denerwująca postać w Dexterze, mogli by zmienić ja na Carmen Electre

prestig

Electrode to ty chyba w dupie miałeś jak pisałeś tego posta ...

KotkaMroku

ta aktorka troche nie pasuje do tej roli, tylko ona mnie gryzie w tym serialu.

perelkaaa

nie... najgorsza była Lila, nienawidzilam tego wrednego babsztyla

KotkaMroku

ma dziwne usta, irytującą twarz i jest płaska jak deska :(

kannsie

według mnie jest ładna. nie jest może pięknością, ale liczą się umiejętności.
i tak jest moją ulubioną aktorką:)

Verona1631

Widziałam tylko jeden film z nią, a mianowicie "Egzorcyzmy Emily Rose" jak dla mnie zagrała bardzo dobrze, ale nie jestem aktorką i nie wiem czy ciężko jest zagrać rolę wydzierającej się opętanej dziewczyny... jak dla mnie jej emocje były jak najbardziej prawdziwe...ale jak napisałam wg mojej skromnej opinii zagrała bardzo dobrze...taka idealnie dopasowana aktorka do jej roli.

co do jej urody... ma troszkę męską żuchwę i ogólnie "inną" urodę, ale to czyni ją kobietą o wyjątkowej urodzie.. bardzo różni się od innych gwiazdeczek, jest bardzo charakterystyczna, na pewno jak zobaczę ją w jakimś innym filmie to ją poznam..a to też jest ważne :) w filmie który widziałam nie wyglądała najlepiej (taka rola), ale już na zdjęciach które pozwoliłam sobie sprawdzić w googlach jest ok....

PinkLemon

Widziałam tylko jeden film z nią, a mianowicie "Egzorcyzmy Emily Rose" jak dla mnie zagrała bardzo dobrze, ale nie jestem aktorką i nie wiem czy ciężko jest zagrać rolę wydzierającej się opętanej dziewczyny...

To postaraj się sobie odpowiedzieć na pytanie, która z naszych "gwiazd", choćby najbardziej utytułowanych, potrafiłaby tak zagrać tę rolę. Przychodzi Ci jakieś nazwisko do głowy? No właśnie...

KotkaMroku

paskudna jest :D

krolowa_sniegu_2

... i co do wypowiedzi, ze komus nie wyrosly cycki - chyba jej wlasnie, co widac na pierwszy rzut oka :)

krolowa_sniegu_2

wyluzujcie ;)
szału nie ma.. ale Dexterowi w RL się spodobała ;)

lotus_85

Przepraszam czy to jest Top Model czy co ???.Tu chyba nie chodzi czy ktoś jest ladny czy brzydki,liczy się gra aktorska.Wedlug mnie jest dobrą aktorką.

amy lee

WRESZCIE JAKIŚ GŁOS ROZSĄDKU!!!! Chwała Ci za zabranie głosu! :)

Uroda - kwestia gustu. Ubiór - widzimy ją wcielającą się w jakąś postać Do do słownictwa, to samo - kreacja. Według mnie dobra aktorka, a komentarz jej urody pozostawię dla siebie oraz dla ludzi, którzy nie zaczną się głupio wykłócać.

madzio_r

ładna jest ;) w dexterze ładnie jej w długich włosach... chyba w drugim sezonie miała krótkie to było jej gorzej, ale ma coś w sobie..:) no i to zawsze będzie Emily ;d

Madiiii

Ja też bardzo lubię jej postać.
I może Jennifer jakaś piękna nie jest, ale w porzo.
Wolę ją oglądać jak niektóre pindunie typu Kim Kardashian...

WhiteDemon

ja tak samo ;d nie moge jej nic zarzucić... nawet ich rozwód ani właściwie ślub nie były dość widowiskowe..;) to sie teraz ceni ;P

KotkaMroku

Dla mnie świetnie gra a w szczególności w Dexterze!! Uwielbiam tę jej "gadkę". Nie ma ideałów a ona jest z wyglądu ładna i bardzo oryginalna. Aktorka z niej rewelacyjna a stroje to wiadomo że styliści dobierają ale i tak są zajebiste. Ona przecież gra twardą laskę i nie wyobrazam sobie zeby Debra Morgan chodzila w spodnicy i bluzce z dekoltem!

chiquita07

Zgadzam sie piękna dziewczyna, choć jej postać w Dexterze mocno irytująca, uważam że Jennifer to wspaniała jednak aktorka.

Mam pytanie - czy ona jest córka słynnego Johna Carpentera, a zarazem siostrą aktorki Charismy Carpenter, znanej z roli w serialu Buffy.

KWallander

W obu przypadkach odpowiedź brzmi-nie.
Jej ojcem jest niejaki Robert Carpenter,a siostrą Charismy być nie może,gdyż jej rodzeństwem są tylko dwaj bracia.

użytkownik usunięty
KotkaMroku

Świetnie gra w Dexterze! Co do urody - bardzo nietypowa, aczkolwiek mi się podoba.

użytkownik usunięty

Zgadzam się z Tobą Presuming !

użytkownik usunięty
KotkaMroku

Ma ładne oczy. I ogólnie jest ładna. Choć balansuje na granicy zawysokości i zachudości. To tworzy jakieś tam napięcie. Zawsze można je przekonwertować na seksualne. Jak się chce.

A jako Deb jest idealna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones