Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Dzięki niej przestałem oglądać Dextera (aż na 5 sezonie), już dawno żadna, żeńska postać tak mnie nie irytowała podczas sensu abym odstawił jakiś serial, o dziwo wytrzymałem tak długo.

Sergij

Moim zdaniem świetnie zagrała Deb, bardzo charyzmatyczna i oryginalna postać w Dexterze. Osobiście bardzo ją lubiłam.

SmoothCriminal

Plaski tylek, plaskie cycki, zachowuje sie jak facet, ogolnie jest brzydka i co chwila strzela fochy i wyraznie ma problem ze swoim ojcem.

Sergij

OGLĄDNIJ DEXTER JĄ ZABIJE W 8 SEZONIE

Sergij

Irytowala ? serio ? Poogladaj se seriale z CW i popatrz na aktorki . Tam to mozna nazywac gre aktorek irytujaca ale nie Deb stary prosze cie xD

coolerss

Irytowała mnie wykreowana postać, nie gra aktorska.

Sergij

Z początku tez jej nie lubiałem ale od połowy serialu polubiłem :)

Sergij

Obejrzałam dopiero dwa odcinki pierwszego sezonu, ale też mi jakoś denerwuje ta jej postać. Właściwie to mimika tej aktorki mnie odstręcza. Fatalna.

Sergij

Zgadzam się z Panem, podobne odczucia żywiąc. Niemniej chciałbym zwrócić uwagę, iż serial nadmieniony stanowi typowy produkt niskiej jakości dla mas, skonstruowany w taki sposób, iz można go dowolnie modyfikować, wydłużać bądź skracać w trakcie. Aktorstwo w takich produkcjach zwykle graniczy z poziomem gry w kiczowatych moralistycznych filmach instruktarzowych dla świadków Jehowy. Podobny przerysowany i naiwny styl gry można zaobserwować u Pani grającej Panią Ritę. Tyle że postać jest bardziej znośna. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones