Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

anorektyczka, wąskie biodra, płaska. Poza tym język ostry.

awap

O to chodzi.

bisban

W dodatku ma o sobie wysokie mniemanie. W jednym odcinku mówi: "Przestań się gapić na mój tyłek" Tylko że tyłek to trzeba najpierw mieć :D a nie zapadłe, obkurczone, zaciśnięte chłopięce pośladki, na nich wiszące spodnie (choć rozmiar i tak pewnie najmniejszy). A głowę ma nieproporcjonalnie dużą do reszty. No i jeszcze te okrągłe plecy, choroba scheuermanna na bank.

awap

Poza tym język ostry. Ostry język jest charakterystyczny dla jej postaci, to nie znaczy, ze w życiu prywatnym tak mówi, odróżniajcie trochę rolę od rzeczywistości...jak ktoś gra gwałciciela to znaczy, ze faktycznie gwałci?

trolik_filmaniak

W filmie Egzorcyzmy Emily Rose zagrała wyśmienicie, w Dexter-ze gra fatalną postać, płaczkę osiedlową, ale Egzorcyzmy to jej super kreacja

baraqs

Zgadzam się ;) Dexter + Faster = płaczka jakich mało.

awap

Jakim trzeba być zakompleksionym desperatem, by jeździć po forach internetowych inne osoby. ;d Spójrz w coś zwanego lustrem i oceń czy sam jesteś taki/taka idealna... No i nie zaszkodzi odwiedzić psychologa - pomocy w leczeniu chorych i popier***onychkompleksów nigdy za wiele.

proud_pl

popieram:)
moim zdaniem idealni epasuje do tej postaci, a jej ostry jezyk (Debry) jest ostry i zabawny szczegolnie w dialogach z Masuka!

awap

I się garbi :D Totalnie nie kobieca, choć jakby zapozowała do jakiegoś zdjęcia profesjonalnie to na pewno wyszłaby bardzo kobieco. Ale w naturalnej pozie i w stylu Debry jest jak to ująłeś - chłopięca. Niby tak pragnie miłości a jest totalnie niekobieca - zawsze takie kobiety mnie dziwiły. Sama nie wiem co o niej myśleć jeśli chodzi o urodę. Odpowiada dzisiejszym kanonom piękna ale mnie nie przekonuje. Jakby chociaż chodziła w bardziej kobiecy sposób, jakby nie była taka garbata to byłoby znacznie lepiej :)

AlexabezKeksa

"Niby tak pragnie miłości a jest totalnie niekobieca - zawsze takie kobiety mnie dziwiły" - mnie zawsze dziwili ludzie, którzy oceniają aktorów na podstawie postaci, które grają. Zdajesz sobie sprawę, że taką ma rolę? Taki jest scenariusz i taka jest jej postać. Nie oznacza to, że w życiu nie potrafi być kobieca.

glazu

To widocznie w niewielu produkcjach ją widziałaś. Nie miej się za jakiegoś tytana intelektu bo to oczywiste, że aktora dopiera się do roli. Np. Michelle Rodriguez nie bez powodu zawsze gra twarde babki - prywatnie też taka jest więc nie sądzę, aby był to zbieg okoliczności. Przykłady można mnożyć. Z Jennifer widziałam kilka wywiadów i uwierz mi, że jako Debra w dużej mierze jest sobą. Także daruj sobie takie protekcjonalne teksty, bo nie jestem dzieckiem aby pisać do mnie tak żenująco oczywiste rzeczy.

użytkownik usunięty
awap

Ona jest taka brzydko-ładna- czasem wygląda nieciekawie a czasem zjawiskowo ale najważniejsze, że dobrze gra w tym ''Dexterze''.

awap

uwielbiam ,jej role w Dexterze

awap

Ostry język to część jej roli, a niekoniecznie jej charakteru.
Moim zdaniem nie jest jakimś strasznym pasztetem. Są gorsze. Figury może nie ma idealnej, ale pasuje do tej roli i dobrze ją gra.

candy_

To częśc jej charakteru w roli...*

candy_

Tak "brzydko- ładna", jak Julia Stiles, Czasem piękna, czasem UFO. Ale nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli Debry. GENIALNA kreacja. Julia w roli Lumen również. A seksualność to sprawa subiektywna. Nie ma nic do filmu.

awap

Nic mnie tak nie rozwala, jak sugerowanie komuś anoreksji na podstawie wyglądu. Anoreksja to choroba na podłożu psychicznym, chude ciało nie zawsze idzie z nią w parze, a poza tym moim zdaniem Debra nie jest aż tak wychudzona, by głosić takie opinie. Taka już jej uroda, ma dość chłopięcą sylwetkę i nic z nią zrobić nie może. Nie każda kobieta ma super cycki i krągły tyłek. Porównywanie do UFO to już tym bardziej szczyt . Sama aktorka moim subiektywnym zdaniem może i nie jest klasyczną pięknością, mi jako mężczyźnie nie przypadła do gustu, ale w przeciwieństwie do co niektórych nie marudzę na forach i nie wyzywam jej od brzydul, itp.

bernardinho

Uprzedziłeś mnie, bernardinho. Strzał w dziesiątkę!

awap

Osobiście dopiero 6/7 sezon się w niej zakochałam. Wcześniej taka zwykłe Debra.

awap

Nie jest winna tego, że kazali jej taką grać, co więcej, podołała tej roli i zagrała świetnie

awap

zmień forum- to nie jest miejsce na dyskusję o postaci DEBRY, tylko na temat aktorki

Ann_Sznu

Dlaczego nie oceniać aktorki po najlepszej swojej roli?

Może mamy pogadać o jej nie wiem... zakupach czy chłopakach? Może jaką sukienke wybrać?

Aktorki to również wcielenia w których gra, więc bardzo trafnie TU oceniać jak gra w dexterze...

awap

Jak oceniasz "ostry język" aktorki ktora GRA to powodzenia;p
Jak dla mnie Debra to najlepsza postać w Dexterze :)
W Dexterze ma być pyskata, a np w Agencie bardzo specjalni gra słodką :)

Obejrzyj a będziesz wiedzieć, że dobrze gra skoro potrafi rozbić się na 2 różne osobowości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones