Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Jest piękna a jej rola w Dexterze, jej osobowość (niełatwo tak zagrać) no po prostu brak mi słów by wyrazić podziw

kolgrim

yop! Świetnie zagrała Deb w Dexterze (przynajmniej w pierwszej serii, bo tyle dotychczas obejrzałem). Nie ma w tym serialu słabo zagranych postaci, ale IMO ona jest wśród nich najsilniejszą.

kolgrim

Kurcze a ja mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o urodę bo do jej gry po prostu nie da się doczepić jest rewelacyjna. Jednak w niektórych ujęciach wyglądała jakoś tak pokracznie a w innych bardzo korzystnie. Fakt faktem mam całkiem fajny tyłek i niezłe nogi :) Co nie zmienia faktu że aktorką jest bardzo dobrą ;)

kolgrim

Ta a ja jestem zakochany ale w ale pani od w-f szczęliwie jest tylko mała przeszkoda ona ma 26 lat a ja 15 xD

kolgrim

Ogarnijcie się !
Ta dziewczyna, może dobra aktorka, ale ma twarz tak zmasakrowaną, że w Egzorcyzmach grała bez MakeUp'u. :|

cukier666

Tak i umiem mówić złamanym głosem tak prawdziwie że mi łzy nieraz płyną rewalidacja :)

kolgrim

cukier666 może wkleisz swoja fotke i ją ocenimy co

użytkownik usunięty
kolgrim

bardzo oryginalna uroda. jak już ktoś napisał- czasem wydaje się brzydka, czasem śliczna, ale jak dla mnie to plus, uwielbiam takie 'zmienne' twarze ;) poza tym... tak pięknych oczu chyba nigdy nie widziałam :) cudowne :)

Właśnie. Niby w pierwszym sezonie jest brzydka, ale w czwartym rewelacja! Czasami wygląda ładnie, czasami gorzej. Jednak ogólnie rzecz biorąc to piękna kobieta jest! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones