Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter
_Madie_

dexter

10minut

Ja widziałam ją tylko w Dexterze i może nie powinnam oceniać jej po jednej roli, ale gra tam świetnie. Szczególnie w ostatnim sezonie, nie mogę się nadziwić jak naturalnie i "prawdziwie" gra :)

RyczPie

Ja na Debrę zwróciłam uwagę od odcinka, gdy Dexter dał siostrze do zrozumienia, że Brian zamierza się jej oświadczyć. Jej reakcja była taka żywiołowa :) Świetnie ją zagrała, całą sobą: mimiką twarzy, gestami, w ogóle na tym korytarzu policyjnym szła wtedy krokiem, który skojarzył mi się z tańczącym przy ognisku Indianinem :)

10minut

chyab jednak Debra, chociaż serial nosi tytuł Dexter :)

_Madie_

uważam, że Egzorcyzmy Emily Rose. Zagrała tam fenomenalnie. Wogóle to bardzo dobry film. W zasadzie chyba jedyny, na którym mi ciarki przechodzą i rzeczywiście byłam przerażona. Bo mało jest filmów, dobrych trillerów. Sama farba i trochę przerażającej muzyki to za mało. Przynajmniej dla mnie.

_Madie_

Widziałam ją tylko w czterech rolach (o ile dobrze pamiętam). Za zdecydowanie najlepszą uważam kreację w "Egzorcyzmach Emily Rose".
Drugie miejsce to oczywiście rola Debry Morgan w "Dexterze" - uważam, że sprawdziła się w tu świetnie, ale to, co zrobiła wcielając się w opętaną Emily to, jak dla mnie, mistrzostwo świata.

_Madie_

Egzorcyzmy Emily Rose i Dexter.

_Madie_

Egzorcyzmy Emily Rose. Zagrała fenomenalnie, ciarki mnie przechodziły jak na nia patrzyłam, grała naprawdę wiarygodnie.

UpTrinity

widzialem ja w paru filmach,ale to co pokazala w Dexterze przebija jej wszystkie osiagniecia.ogolnie serial tez zajebisty

Ovidd

Dexter pokazała kawał dobrego aktorstwa.........nie mogę doczekać się sezonu 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones